Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!

Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!
Na mnohé celebrity by to azda nik nepovedal, ale aj v radoch slávnych je však niekoľko ľudí, ktorí sa rozhodli svoje panenstvo zachovať pre toho pravého či pravú. Kto každý sa verejne priznal, že s milovaním počkal až do svadobnej noci a ktoré zas jednoducho neodolali a skúsili to skôr? Niektoré mená vás možno prekvapia. V našej galérii pod článkom nájdete celebrity, ktoré sa priznali, kedy po prvýkrát skúsili sex...

Pre Boha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?


Adriana Lima

Brazílska topmodelka Adriana Lima, predvádzajúca napríklad pre Victoria's Secret, prišla o panenstvo ako 27-ročná s bývalým manželom basketbalistom Markom Jaricom. Adriana sa nehanbila o téme panenstva hovoriť ešte v čase, keď bola slobodná. „Muži musia rešpektovať moju voľbu. Ak ju nerešpektujú, znamená to, že ma nechcú," cituje ju web waitingtillmarriage.org.

Neviete, aký účes sa k vám hodí? Zistíte to podľa svojej tváre!


Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré otvorene priznali, kedy zažili svoj prvý sex! Ktoré až po svadbe?

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, Profimedia, Gettyimages


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!+10Megan Fox, či Kim Kardashian: Ktoré slávne celebrity mali prvý sex až po svadbe? Niektoré mená vás možno prekvapia!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac