„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)

„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)
Rozvod Meghan a Harryho? Najprv nečakané slová z paláca a potom prišlo TOTO! Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete toto viac...

Kate Middleton je teda poriadna potvora! TAKTO ponižuje Meghan Markle, keď...


V apríli tohto roku, teda pred narodením malého Archieho, vyšli z kráľovského paláca šokujúce správy o tom, že Meghan Markle sa rozhodla opustiť princa Harryho. Dôvodom malo byť, že sa totiž dozvedel, že jeho Meghan čaká dvojčatá. Nakoľko v celej histórii kráľovského rodu nie je ani jedna zmienka otom, že by sa niekedy narodili dvojčatá, toho viedlo k tomu, aby si myslel, že mu vojvodkyňa s niekým jednoducho zahla. Teda tak zneli slová samotného paláca. Nakoniec sa však ukázalo, že Meghan Markle nečaká dvojčatá a 6. mája sa im narodil synček Archie Harrison. Netrvalo dlho a svetové médiaopäť zaplavili informácie, že to medzi nimi škrípe. Nasvedčovala tomu ich hádka na verejnosti, kedy princ neskrýval svoje pobúrenie z herečkinho postoja.

Karel Gott si mal pôvodne vziať inú ženu: TOTO mala byť jeho manželka, dokonca sa podobá na Ivanu Gottovu! (FOTO)

Preto sa častokrát skloňovalo i slovo rozvod, ako aj to, že sa o syna Archieho postará Meghan sama. Najviac ostali mnohí prekvapení v momente, kedy princ Harry zverejnil príspevok: „Krásne narodeniny mojej úžasnej manželke. Ďakujem ti, žema sprevádzaš počas tohto dobrodružstva - s láskou Harry," vyznal pod snímkou princ Harry na 38. narodeniny svojej manželky. „Takže žiadny rozvod?" znel jeden z komentárov. „Videl som, že máte pauzu alebo niečo také. Vyzerá, že je všetko v poriadku?" pridali sa aj ďalší. A dnes? Dnes tomu nie je inak. Z vojvodu a vojvodkyne srší toľká láska, čoho dôkazom sú aj najnovšie fotografie z ich "turné" z Afriky. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínanézábery... Pozrite, ako im to spolu pristine!

Povedali si DOSŤ! Meghan a Harry odchádzajú z Británie! Fanúšikovia začínajú mať strach, že...

Autor: Diana
Zdroj foto: archív

Galéria

„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)+17„Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!” A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac