Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)

Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)

Pohľad na celebrity v plavkách je zväčša veľmi príjemný. O svoje postavy sa starajú naozaj precízne, a tak sa aj vo vyššom veku pýšia postavami ako lusk. Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Halle Berry alebo Heidi Klum sú aj po niekoľkých deťoch v top forme a radia sa k dobre známym idolom, na ktorých môžeme oči nechať. Mali by sa však mať na pozore...

V celebritnom svete vystrkujú rožky mladé hviezdy, ktoré sa svojimi telami takisto veľmi rady popýšia. Fotkami v plavkách si získavajú ďalších fanúšikov a dokazujú, že „staré" známe krásky tu majú konkurenciu. A veľmi sexi!

Bella Hadid

Modelka, ktorá má ešte len 18 rokov, je mladšou sestrou známej Gigi. Tá sa preslávila v modelingu i v televíznej šou Skutočné paničky z Beverly Hills, čím spropagovala priezvisko Hadid. Vďaka nemu vyletela do popredia aj Bella, sympatický modelka so super postavičkou. Tú rada ukazuje aj na sociálnych sieťach a potvrdzuje, že medzi ženami z reklám a prehliadkových mól má svoje miesto.

Kylie Jenner

Dávka sebavedomia nechýba ani najmladšej sestre z klanu Kardashianových. Kylie Jenner má 17 a už teraz vidno, že jej najcennejším artiklom je a naďalej aj bude hlavne vzhľad a telo. Je prirovnávaná k sestre Kim, na ktorú sa podobá nielen výzorovo. Rovnako ako ona, aj Kylie sa neustále fotí, prezentuje a provokuje sexi zábermi.

Rihanna

Medzi mladou krvou celebritného sveta nájdeme aj Rihannu, ktorá má 27. Vo svete hudby dosiahla viacero úspechov a ako vidno, darí sa jej aj pri cvičení a zdravom stravovaní. Jej postava odráža typické krivky barbadoskej ženy, takže nemá problém vhupnúť do plaviek. Pózovanie v niekoľkých kúskoch látky jej vôbec nie je cudzie.

Ellie Goulding

Medzi mladými hviezdami, ktoré toto leto predviedli krivky, je aj Ellie Goulding. Známa speváčka bola prichytená paparazzmi, ako si užíva leto a v plavkách jej to naozaj sekne. 28-ročná umelkyňa si je toho vedomá, pretože inak by na pódiá nechodila natoľko odhalená, ako to v ostatných mesiacoch robí.

GALÉRIA: Ďalšie známe ženy v plavkách - staršie aj mladšie - si môžete pozrieť v našej letnej fotogalérii pod článkom.

Autor: Agi


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)+27Mladá generácia nastupuje: V plavkách sú také sexi ako známe idoly (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac