Mladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúť

Mladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúť
V záplave tovaru v parfumériách sa vyberá pomerne ťažko. Ženské vône sa delia na denné a večerné, je rozdiel, či hľadáte niečo svieže, ovocné alebo skôr korenisté. Možností je naozaj veľa a môže sa zdať, že medzi týmto všetkým sa pomerne ťažko nachádzajú vône vhodné pre dievčatá a tínedžerky. Ale aj tie chcú predsa voňať, tak sa spolu pozrime, po čom môžu siahnuť.

Victoria´s Secret - Forever Pink
Istotou medzi pre citeľné prevoňanie tela je už roky značka Victoria´s Secret. Vyrába telové spreje, ktoré sú veľmi príjemné pre pokožku a osviežia na dostatočne dlho. Mnohé ženy milujú stálicu Forever Pink (obr. vľavo hore), ale môžete vyskúšať aj rôzne iné varianty.

Vera Wang - Princess
Z rady toaletných vôd je tu Princess od Very Wang, ktorá sa medzi tínedžerkami drží na predných priečkach popularity. Je krásna svojím flakónom, farbou a tiež obsahom. Kombinuje ovocie s čokoládou, čo dodáva príjemnú nasladlú vôňu.

Katy Perry - Purr
Zaujímavý parfum ponúka aj speváčka Katy Perry, ktorá sa pohrala aj so samotným dizajnom. Vôňu Purr „odela" do fľaštičky v tvare mačky a dnu ukryla niečo na pomedzí mladosti a zvodnosti. Svieža kombinácia broskyne, jablka, gardénie a bambusu prechádza do kvetinových tónov a končí v drevitom základe s vanilkou a kokosom.

Christian Dior - Miss Dior
Značka Christian Dior si potrpí na eleganciu, no napriek tomu nezabúda na mladšie vekové skupiny. Vôňa Miss Dior, ktorá má už niekoľko rôznych podôb, je určená práve slečnám, ktoré majú radi sladko voňajúce telo. Je intenzívna a dlhotrvácna, keďže sa predáva ako parfumovaná voda a nie toaletka.

Voňajte celý deň: Týchto 6 krokov predĺži účinok vášho parfumu 

Marc Jacobs - Daisy
Obdivovateľky pekných flakónikov ocenia dielo Marca Jacobsa - kolekciu Daisy. Hranaté fľaštičky s kvetinovým uzáverom vyzerajú výborne a voňajú podľa toho, ktorú farbu zvolíte. Ponúka sviežejšie aj silnejšie varianty a je na vás, ktorý si vás svojím pôsobením získa.

Gwen Stefani - Harajuku Lovers
Imidžovka pre milovníčky harajuku štýlu je jednoznačne parfum od Gwen Stefani. Táto speváčka vytvorila celú kolekciu vôní v efektných fľaštičkách s malými bábikami a môžete si vybrať Love, Lil'Angel, Music, Baby alebo G. Svieži obsah dopĺňa originalitu tohto štýlu pochádzajúceho z Japonska.

Pod článkom nájdete všetky spomínané vône - osloví vás nejaká už svojím vzhľadom?

Autor: Angie


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Mladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúťMladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúťMladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúť+9Mladistvé vône – (nielen) pre tínedžerky, čo chcú vyniknúť
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac