Móda a krása Až 6 mesiacov bez holenia? Žiaden problém pre Lumea

ZDROJ:

Na nohách, v podpazuší, všade len hladká a jemná pokožka.

Určite ste si občas pri epilácii alebo holení pomysleli, o čo by bol svet krajší bez chĺpkov.

Až 6 mesiacov bez holenia? Žiaden problém pre Lumea

Bez bolesti, vysušenej pokožky a nepríjemných zrastov. S Lumea Prestige od Philips si svoj sen môžete splniť.  

Výsledky už po pár týždňoch

Lumea Prestige je  IPL prístroj. Znamená to, že na korienky chĺpkov vysiela intenzívne pulzné svetlo v podobe zábleskov. Svetlo zastavuje rast chĺpkov, ktoré následne samy vypadnú. Výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Podľa klinických štúdií sa množstvo chĺpkov zníži až o 92 % už po troch ošetreniach. A pri dodržaní harmonogramu ošetrení si budete môcť užívať dokonale hladkú pokožku až 6 mesiacov.

Bezpečnosť nadovšetko

S Lumea Prestige sa nemusíte trápiť žiadnym zdĺhavým nastavovaním. Inteligentný senzor SmartSkin  sám odporučí vhodné nastavenie presne pre váš typ pokožky. Používanie Lumea je bezpečné aj pre citlivú pokožku. Stačí manuálne vybrať najnižší stupeň intenzity svetla. Vďaka vstavanému filtru je používanie Lumea úplne bezpečné a ľahko zvládnuteľné aj pre IPL začiatočníčky.

Štyri nadstavce na celé telo

Vďaka štyrom unikátne tvarovaným nadstavcom si Lumea Prestige poradí s chĺpkami na celom tele. Nadstavec s najväčším priezorom je určený na rýchle ošetrenie nôh, brucha a väčších plôch na tele. Špeciálne zakrivený nadstavec dokonale kopíruje kontúry podpazušia. Nadstavec na oblasť bikín je skvelý na odstraňovanie hrubších a pevných chĺpkov na citlivých partiách. A ak sú vašou nočnou morou chĺpky na tvári, zatočíte s nimi s nadstavcom s najmenším priezorom. Lumea sa dá používať s káblom alebo bez neho. Ošetrenie každej časti tela pritom zaberie len pár minút.

Až 6 mesiacov bez holenia? Žiaden problém pre Lumea

 

Až 6 mesiacov bez holenia? Žiaden problém pre Lumea

Darujte si hladkú pokožku

Pokožka po ošetrení IPL by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu. Preto je ideálny čas začať používať Lumea Prestige práve teraz, v zimných mesiacoch. Využite preto príležitosť a pripravte sa na leto už teraz alebo jemne naznačte vaše plány Ježiškovi. Jedno je isté: týmto darčekom potešíte nielen seba, ale aj všetkých, ktorí budú môcť obdivovať vašu zamatovo hladkú pokožku. A pokiaľ s výrobkom predsa len nebudete spokojná, Philips vám ponúka záruku vrátenia peňazí do 90 dní od nákupu.

www.philips.sk/lumea   

 
Až 6 mesiacov bez holenia? Žiaden problém pre Lumea

Platená reklama.

#WANDASK