Šampóny a kondicionéry patria medzi produkty, ktoré v kúpeľni striedame najčastejšie. Produkty v plastových fľašiach sa často hromadia pozdĺž vane a okrem toho, že zbytočne zaberajú miesto, po ich minutí putujú do odpadkového koša, čo nie je ekologické. Ak vám záleží na životnom prostredí a je vám sympatická prírodná kozmetika, vyskúšajte bežnú vlasovú starostlivosť nahradiť tuhými produktmi bez plastového obalu.

FOAMIE
Zdroj: PR

Tuhá prírodná vlasová starostlivosť úplne konkuruje tradičným produktom v plastových fľašiach. Skvelé tuhé šampóny a kondicionéry ponúka značka Foamie. Produkty obsahujú účinné prírodné ingrediencie, krásne voňajú, a navyše neobsahujú žiadne plasty. Vďaka absencii plastového obalu sú skvelou ekologickou alternatívou pre vašu kúpeľňu.

FOAMIE
Zdroj: PR

Vlasová starostlivosť Foamie je dostupná v 3 variantoch:
1. s aloe vera pre suché
2. s ibištekom pre poškodené
3. s kokosovým olejom pre normálne vlasy
Ku každému šampónu je dostupný odpovedajúci kondicionér, ktorý po umytí uzavrie vlasové vlákno a vlasy krásne vyživí.

FOAMIE
Zdroj: PR

Stačí tuhý šampón / kondicionér namočiť pod tečúcou vodou, napeniť medzi dlaňami a naniesť rovnomerne na vlasy. Špeciálny tvar šampónu a kondicionéru navyše poskytne pri aplikácii príjemný masážny efekt. Po použití jednoducho produkt zavesíte za šnúrku a necháte prirodzene uschnúť.

Začnite bezplastovou revolúciu vo vašej kúpeľni a objavte produkty šetrné k vlasom, pokožke i prírode.

FOAMIE
Zdroj: PR