Obľúbená slovenská moderátorka Aneta Parišková má skutočne veľké srdiečko. Len nedávno sa vrátila na televízne obrazovky, z čoho máme skutočne veľkú radosť, a hneď sa pustila do pomáhania iným…

Aneta Parišková
Zdroj: Instagram.com/aneta_pariskova_official

Je známe, že sa Aneta Parišková len nedávno liečila na rakovinu. Táto informácia obletela internety ešte minulý rok v máji, keď moderátorka zverejnila svoju fotografiu aj s popisom: „Táto fotka nie je pekná, ani veselá a predsa si ju zarámujem, lebo mi asi zachránila život. Keď ju v noci zbadal môj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život. Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlaave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zväčšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou.“

Potom už bolo jasné, čo bude nasledovať, a to náročná liečba, ktorú ale našťastie veľmi statočne zvládla. Na fotografiách, ktoré zverejňuje teraz, je vidieť, že sa jej vracia sila a chuť do práce, nakoľko sa už aj vrátila pred televízne obrazovky.

Navyše svoju skúsenosť so zákerným ochorením, akým je rakovina, využíva naplno a správnym smerom. Snaží sa totiž robiť „osvetu“ a pomáha ženám, ktoré si prechádzajú podobnými vecami, ako aj ona sama.

Dávnejšie sme vás informovali o tom, že počas pandémie koronavírusu pomáha ženám s detičkami, ktoré zasiala kríza, a teraz urobila ďalšie krásne gesto. Aneta totiž po niekoľkých mesiacoch od chemoterapie zverejnila informáciu, že jej konečne rastú vlasy, a mala z toho úprimnú radosť.

Do „jojkárskych“ televíznych novín totiž ešte stále využívala parochne. Teraz však zverejnila fotku aj s parochňami, a odkazom, čo s nimi urobí ďalej: „Päť mesiacov po chemoterapii je už možné vytvoriť mi na hlave nejaký účes. A tak dnes budem prvýkrát vysielať bez parochne. Moje 'náhradné' vlasy rada darujem niektorej spolubojovníčke, ktorá ich teraz potrebuje,“ napísala.

Krásne gesto! Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografiu, pod ktorú uverejnila tento odkaz…