Móda a krása Belohorcová ŠOKOVALA poriadnou zmenou: „Tá príroda to má asi spravodlivo zariadené...“ (FOTO)

Zuzana Belohorcová
ZDROJ: Instagram.com/ZuzanaBelohorcová/

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy. Či to tak je, alebo nie je, je na vkuse každého či každej z nás. Nie je totiž pravda, že každá žena musí mať zákonite dlhé vlasy, aby pôsobila alebo vyzerala ako „pravá žena“. A Zuzana Belohorcová je toho dôkazom…

Zuzana Belohorcová
Zdroj: Instagram.com/ZuzanaBelohorcová/

Už dávnejšie sme ju mohli vidieť s poriadne krátkymi vlasmi, ktoré jej rozhodne ešte viac pridali na sexepíle. Pred rokom totiž bývalá moderátorka po prvýkrát šokovala verejnosť zmenou vizáže a už vtedy sme si hovorili, že je to celkom príjemná zmena.

Zuzana tiež len nedávno priznala, že jej vlasy nie sú celkom také, ako by chcela, aby boli. Na svoj Instagram napísala toto: „...ta priroda to ma asi spravodlivo zariadene...niekde uberie,niekde prida,ale tak to ma asi byt...mali by sme byt spokojny s tym ,čo mame...nemožeme mat predsa všetko...cely život tužim mat krasne ,huste ,dlhe vlasy...a kedže som ich nedostala do vienka...nič sa neda robit...poteším sa aspon takto...ale bola by to pecka,čo poviete #belohorkalifestyle #faceapp"

Je totiž „známa“ tým, že má rada svoje dlhé blond vlasy, a tak sa nečudujeme, že aj jej najbližších príbuzných táto zmena vcelku šokovala. Zuzana Belohorcová, ktorá žije spolu s rodinou v juhovýchodnom meste Floridy, v Miami, sa okrem vlasov pýši aj dokonalým vyšportovaným telom. Vieme, že každý deň športuje, preože to uvádza aj na svojich sociálnych sieťach, ktoré sú úkážkovou širokou škálou jej premien. Veď posúďte sami!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie. Zostanete prekvapení, ako veľmi sa zmenila, odkedy sme ju naposledy videli na televíznych obrazovkách!
#WANDASK