Speváčka Dominika Mirgová v poslednej dobe všetkých prekvapuje. Niktorých príjemne, iných nepríjemne, avšak tentokrát to bolo rozhodne nepríjemné prekvapenie, najmä pre jej fanúšikov a fanúšičky. O čo ide?

Za umelosť ju už kritizovali pred skoro rokom.
Za umelosť ju už kritizovali pred skoro rokom.
Zdroj: Instagram.com/DM/

Mladá speváčka Dominika Mirgová len nedávno priznala niečo, čo sme dlhšie tušili, no neboli sme si istí, či je to pravda. Informovali sme vás o tom začiatkom leta, keďže sa Dominika rada delí o svoje noviny práve na sociálnych sieťach, toto nebola výnimka.

Vtedy totiž priznala niečo, čo jej podľa nej samej, doslova zmenilo život. Vtedy pod jednu zo svojich fotografií, na ktorej bolo vidieť, že skutočne podstúpila plastickú operáciu pŕs, napísala:  „Okay. Asi je najvyšší čas. Chcem nech to máte pravdivo odo mňa, kým čoskoro Slovensko pohltia médiá a bulvárne články, ktoré by možno nemuseli byť pravdivé. Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. „ÁNO” mám upravené prsia (už skoro 9 mesiacov),“ priznala.

Dominike sa to však dlho darilo tajiť, až kým ju nezačali tak trochu podozrievať jej fanúšikovia. „O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne. NIE, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja mohla konečne chodiť bez podprdy...“ dodala Dominika.

Teraz ju však opäť kritizujú, pretože speváčka podľa nich neskončila len pri tejto jednej plastike. Je výrazne štíhlejšia a jej najnovšia fotka vyvolala rozporuplné reakcie, najmä, že podstúpila aj ďalšie úpravy. Čo myslíte vy?

Otvorte si našu galériu, kde nájdete záber, ktorý toto celé vyvolal!
Anketa
Dali by ste si spraviť plastiku?
  • 34%
  • 66%