Móda a krása Dara Rolins šokuje postavou! TOTO je dôvod, prečo: „Nádych, výdych a no stress...“ (FOTO)

Z najnovších fotiek Dary Rolins vám padne sánka. Ona že má 47 rokov?
ZDROJ: Instagram/DaraRolins/

Všetci dobre vieme, že speváčka Dara Rolins je v naprosto špičkovej forme. Stále sa udržiava v skvelej kondícii, o čom svedčia aj jej fotografie, ktoré pravidelne pridáva na sociálne siete. Tentokrát však prezradila viac a rozhodne budete prekvapení, o čo ide…

Takto býva speváčka Dara Rolins.
Zdroj: INSTAGRAM

Nie je tajomstvom, že sa celebrity udržiavajú vo forme, aby zvládali každodenný tlak, ktorý je na nich vyvíjaný. Správna životospráva a pravidelné cvičenie si mnohé z nich pochvaľujú najmä preto, že im pomáha vyčistiť si myseľ a zbaviť sa stresu, prípadne každodennej záťaže na organizmus.

Mnohé celebrity preto odporúčajú nájsť si niečo, čo vás napĺňa, robí šťastnými, a pri čom dokážete aspoň na chvíľu „vypnúť“ od každodenných povinností. Dara Rolins nie je výnimkou, aj ona má svoje rituály, ktoré pravidelne dodržiava a vďaka ktorým sa cíti dobre.

Dara Rolins
Zdroj: instagram / @dararolins_vermi

Sama tvrdí, že je normála žena, ako každá iná. Neobchádza ju ani celulitída či iné „nedokonalosti“ tela, no dôležité je práve to, ako sa cíti. Najradšej zo všetkých športov má jogu, ktorá jej zaručuje presne to, čo potrebuje:

„Múdri jogíni tvrdia, že máme pridelený určitý počet dychov na celý život, ak dýchame pomalšie, budeme žiť dlhšie.Jak prosté:). Ako VŠETKO podstatné... Takže nádych, výdych a no stress. Dnes, ani zajtra, ani nikdy. NIČ vás predsa nepripraví o váš pokojný dych, má cenu zlata,“ napísala na svoj Instagram.

Nečudujeme sa jej, joga je skutočne skvelá pre telo i myseľ. Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotky Dary Rolins. Však vyzerá perfektne?
Anketa
Aj vy si myslíte, že je joga skvelá pre telo aj myseľ?
  • 86%
  • 14%
#WANDASK