Móda a krása Je to tu! Finále súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční v TENTO deň! A TAKTO vyzerajú finalistky

MISS SLOVENSKO
ZDROJ: MISS SLOVENSKO

Finálový večer 25.ročníka súťaže MISS SLOVENSKO sa uskutoční 14.augusta 2020. Po presunutí termínu, ktoré bolo spôsobené mimoriadnou situáciou na Slovensku i vo svete, sa opäť všetko pripravuje na veľkolepé finále.

Miss Slovensko
Zdroj: Instagram.com/missslovensko/

,,Tohtoročné finalistky sú skvelé a skutočne by si zaslúžila vyhrať každá jedna. A hoci sa MISS SLOVENSKO 2020 môže stať len jedna z nich, verím, že si 14.august skutočne užijú. Ďakujem tiež všetkým partnerom súťaže, ktorí nám pomohli pokračovať v niečom, čo má na Slovensku už 25-ročnú tradíciu,“ hovorí riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik.

Veľké finále bude vysielané v priamom prenose na TV JOJ. Predtým ešte finalistky absolvujú dve dlhšie sústredenia na Slovensku. Už začiatkom júla sa po prvý raz všetky stretnú v krásnom slovenskom rezorte GOTHAL Liptovská Osada, ktorý k projektu Miss Slovensko patrí už tri roky.

Pred augustovým finálovým večerom ich potom čaká ešte jedno, deväťdňové sústredenie v Bratislave, ktoré bude zamerané už na konkrétne prípravy programu. Ten bude mať opäť aj talentové kolo, ktoré sa po prvý raz konalo minulý rok a stretlo sa s tými najlepšími ohlasmi.

Miss Slovensko
Zdroj: Instagram.com/missslovensko/

,,Do projektu nám síce nečakane zasiahla mimoriadna situácia, ale práve počas tých troch mesiacov dievčatá prišli s niekoľkými novými návrhmi, ktoré budú zrejme aj súčasťou finálového večera. Teším sa, že to nevzdali. Naopak, pochopili silu tohto projektu, ktorý ich spojil,“ doplnil Michael Kováčik, ktorý súťaž Miss Slovensko vedie od októbra 2019.

Ako bude vyzerať finálový večer 25.ročníka Miss Slovensko? Všetky podrobnosti sa budú komunikovať postupne a špeciálne prekvapenie sa chystá na augustovej tlačovej konferencii, ktorá sa už tradične uskutoční v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton.

Počas finálového večera bude zvolená MISS SLOVENSKO 2020 a dve vicemiss. Udeľovať sa ale budú aj ďalšie tituly. Už na prelome marca a apríla mohli fanúšikovia dievčat online hlasovať za MISS GOSH 2020. Aktuálne na stránke reklamného partnera NUTRI FOOD PLAN pokračuje online hlasovanie o nový titul MISS TOP kondícia a onedlho sa začne aj s hlasovaním o titul HYUNDAI Miss Drive 2020 i Miss Príjemný hlas 2020, ktorú budú voliť poslucháči Rádia JEMNÉ. 

Miss Slovensko
Zdroj: Instagram.com/missslovensko/

Špeciálnou kategóriou je esemeskové hlasovanie o titul EVA MISS Sympatia, ktoré bude prebiehať od júla a potrvá až do záverečných minút finálového večera 14.8.2020. Práve výťažok z tohto hlasovania je vždy venovaný na charitatívne účely. Tento rok podporí činnosť neziskovej organizácie Plamienok, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej/hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Finále MISS SLOVENSKO sa uskutoční aj za účasti divákov a hostí v sále. Ich počet však bude kvôli súčasným obmedzeniam limitovaný.

#WANDASK