Móda a krása Kolekcia parfumových vôd, ktorá je ekologicky šetrná

ZDROJ:

Príroda je pre značku Yves Rocher obrovskou inšpiráciou a pri tvorbe vôní tomu nie je inak. Verí v parfumy, ktoré niečo vyjadrujú a zároveň sú dostupné pre všetkých.

Verí v parfumy, ktoré niečo vyjadrujú a zároveň sú dostupné pre všetkých.

Kolekcia parfumových vôd, ktorá je ekologicky šetrná

Cieľom sú autentické prírodné vône, pri ktorých tvorbe je kladený dôraz na kvalitu, zodpovednosť i storočiami preverené francúzske know-how parfumérskej profesie.

Yves Rocher trvá na tom, aby všetky nové parfumové vody z nového radu LA COLLECTION  rešpektovali nielen planétu, ale tiež každého jedného z nás.

Celý rad La Collection obsahuje aspoň 87 % zložiek prírodného pôvodu z dohľadateľných zdrojov, ktoré sú 100% veganské.  Výroba vôní výhradne vo vlastných továrňach vo francúzskom Bretónsku minimalizuje dopad produkcie na životné prostredie, obaly sú zároveň vytvorené s ohľadom na ekológiu a sú kompletne recyklovateľné.

Kolekcia parfumových vôd, ktorá je ekologicky šetrná

Novú kolekciu vôní Yves Rocher koncipovali tak, aby každý deň prinášala radosť a pozitívne emócie, ktoré vychádzajú z krásy prírody. Vybrať si vôňu, s ktorou súznite, je teraz ešte jednoduchšie – predstavujeme nové parfumové vody Autour de MINUIT, Nouveau GENRE a Sable FAUVE.

 
Kolekcia parfumových vôd, ktorá je ekologicky šetrná

Platená reklama.

#WANDASK