Nie každý je fanúšikom mamičkovských fotiek, pretože sú v poslednej dobe doslova všade, no ak sú spravené vkusne a majú pridanú hodnotu, výsledok je úžasný! Bolo tomu tak aj v prípade krásnej trojnásobnej maminky Márie Čírovej…

Mária Čírová
Zdroj: Instagram Mária Čírová

Krásna Mária Čírová má už tri detičky – syna Huga a dcéru Zoe – a nedávno k nim pribudol aj ďalší súrodenec, chlapček menom Ruben. Pravdou je, že sa stala maminou celkom skoro, svoje prvé dieťatko porodila, keď mala "len" dvadsať rokov.

Okrem mamičkovských vecí však stíha aj svoju kariéru úspešnej slovenskej speváčky a rozhodne sa tak radí medzi ženy, ktoré zvládajú viac vecí naraz, a popritom na nej vidieť, že je spokojná a šťastná.

 

Mária sa na ďalšie dieťatko do rodiny veľmi tešila, a takto nám oznámila, že to bude chlapec: „Pre svet môžeš byť len jedným človekom... ale pre nás budeš celým svetom, chlapček náš!!!!!" Napísala speváčka na svojom Instagrame. Z príspevku cítiť obrovskú radosť a lásku. 

Navyše fotografie, ktoré pravidelne zverejňuje na sociálnych sieťach, to len dokazujú. Všimli ste si to? Trojnásobnej maminke želáme veľa zdravia!

Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete jej najnovšie fotografie. No nie je krásna?
Anketa
Je podľa vás speváčka Mária Čírová jedna z najkrajších mamičiek v našom šoubiznise?
  • 84%
  • 16%