Kontroverzná Nora Mojsejová sa vracia! A to v plnej paráde! Po šesťdesiatke vyzerá úžasne a rozhodne sa nebojí opäť ukázať vo výstredných šatách. Nikdy sa predsa netajila svojou veľkou záľubou v „módne výstrelky“.

Nora Mojsejová nafotila módny editoriál, ktorý zožal veľký úspech.
Nora Mojsejová nafotila módny editoriál, ktorý zožal veľký úspech.
Zdroj: Lousy Auber

Noru by sme však už Mojsejovou nazývať nemali, pretože naspäť prijala svoje dievčenské meno Kabrheľová. Po dlhšej odmlke, keď sme o nej moc nepočuli, sa tak vrátila doslova v plnom nasadení a čoraz väčšmi nás prekvapuje. Začala byť aktívna aj na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame.

Kedysi bola známa najmä svojou kontroverziou, a vyzerá to tak, že v tom mieni pokračovať. Predtým sa objavovala v známej šoubiznisovej relácii Smotánka, a tiež ju mali ľudia radi za jej bezprostrednosť. Najmä, keď vystupovala vo videách z Pereša, kde sa vyjadrovala k aktuálnej situácii na Slovensku, väčšinou k politike.

Teraz sa však objavuje na sociálnych sieťach úplne inak, ako pred rokmi vo videách. Výrazne schudla a vyzerá to tak, že rozvod s Braňom Mojsejom jej výrazne prospel. Len na Instagrame má vyše 60-tisíc sledovateľov, čo značí, že na ňu ľudia rozhodne nezabudli a majú ju radi.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej súčasné fotky… To je ale zmena!