Ísť „na slušno“ alebo sa odviazať? OTO 2020 bol tento rok totiž ukážkou toho, že sa dá prísť a ukázať pred celým Slovenskom dvojako – vkusne i nevkusne. Každá takáto veľká akcia je totiž plejádou toho najlepšieho, ale aj najhoršieho z vkusu našich známych tvárí...

OTO 2020
Zdroj: RTVS

Našťastie bol tento ročník viac-menej vkusný. Minimálne televízne moderátorky mali všetky skutočne veľmi pekné róby a dalo by sa povedať, že sa im ani nedalo nič vytknúť.

A to ešte môžeme byť skutočne radi za to, že sa OTO 2020 nakoniec vôbec konal, pretože kvôli pandémii koronavírusu ho museli o dobrého pol roka posunúť, a to zo 4. apríla na 5. septembra. Našťastie sa však v Slovenskom národnom divadle uskutočnil v prvú septembrovú sobotu, ktorá bola ešte relatívne teplá, a tak si dámy mohli dať na seba tie najkrajšie šaty.

Jedny takéto šaty mala na sebe aj Barbora Balúchová, bývalá „superstáristka“, a zároveň jedna z mamičiek predsedu parlamentu Borisa Kollára. Napriek tomu, že sa doteraz na takýchto spoločenských akciách moc neukazovala, urobila výnimku, a prišla v skutočne pozoruhodných šatách. Len sa na ňu pozrite!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografiu zo včerajšieho večera…