Slovenské národné divadlo sa v tento večer doslova hemží róbami. Niektoré stoja za pozretie, iné až tak nie. Tradične sa totiž vždy nájdu dámy, ktoré to so svojimi šatami tak trochu "prepísknu". Nie je to inak ani tento rok, alebo?

OTO
Zdroj: RTVS

Jednu z najprestížnejších udalostí tohto roka - OTO 2020 - nakoniec neprekazila ani pandémia koronavírusu. Udalosť museli ale jej organizátori posunúť na tento začiatok septembra, čo však našťastie nenarušilo jeho program, a máme možnosť opäť vidieť slávnostný galavečer, ktorý nie je len o cenách, ale miestami propomína aj módnu prehliadku. Ženy i muži si totiž dávajú obzvlášť záležať na tom, ako na tejto akcii vyzerajú.

Napriek pandémii prijalo pozvanie na tento slávnostný večer mnoho známych osobností, ktoré všetci určite veľmi dobre poznáte z televíznych obrazoviek. Tento rok OTO 2020 moderuje Matej "Sajfa" Cifra a ceny OTA za jednotlivé kategórie tradične odovzdávajú rôzne známe tváre.

Jednou z nich je aj speváčka, ktorá sa so šatami poriadne odviazala a prekvapila najmä obrím výstrihom! Fúha, mohla si to dovoliť? 

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografiu! Len sa na to pozrite...