Modelka a herečka Simona Krainová na svojom Instagramovom profile zdieľa takmer všetko. Podľa posledných fotografií, ktoré pridala, je však vidieť niečo, čo pozornému oku rozhodne neujde…

Simona Krainová
Zdroj: instagram.com/SimonaKrainová/

Simona Krainová sa totiž momentálne nachádza v teple, zatiaľ čo my na Slovensku už aj tak trošku mrzneme. Nič ojedinelé, pretože je totižto na dovolenke na nádhernom karibskom ostrove Svätý Martin, odkiaľ denne postuje niekoľko príspevkov.

Tí, ktorí teraz „zápasia“ v tvrdom lockdowne jej môžu len ticho závidieť, všakže. Zdravie je však prvoradé, a preto nezúfajte. Už hádam čoskoro budete môcť vycestovať i vy, a navyše zodpovedne a bezpečne.

Medzitým si však budete musieť vystačiť s fotografiami na sociálnych sieťach. Simona Krainová ich pridáva požehnane, medzi nimi je aj fotka s drinkom v ruke, ktorá vyvolala od jej fanúšikov aj neprajníkov poriadnu vlnu reakcií. Niektorí totiž nechápu, ako môže 47-rokoch takto vyzerať.

Ona sama však priznáva, že to nie je len tak a musela si takúto postavu doslova „vydrieť“. Podľa jej slov veľa cvičí, beháva, zdravo sa stravuje a neštíti sa ani estetickým úpravám. A práve na spomínanej fotografii pózuje bez plaviek, a je na nej vidieť aj jej poprsie. Fanúšikovia sa preto pýtajú, či si ich dala plasticky operovať.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografiu aj s jej odpoveďou…
Anketa
Myslíte si, že má Simona Krainová urobenú plastiku pŕs?
  • 83%
  • 17%