Perfektný celebritný look predstavuje dych vyrážajúci outfit, bezchybný mejkap i účes a dokonalú postavu. Lenže aj celebrity sa stávajú matkami a získať naspäť predpôrodnú postavu býva pre nich rovnako ťažké, ako pre „obyčajné“ čerstvo rodičky. Napriek tomu, že disponujú dostatkom peňazí aj času.

Kanye West s Kim Kardashian a deťmi
Zdroj: Instagram

Tlak verejnosti

O to ťažšie to môže byť, keď verejnosť zvedavo čaká, ako sa blysnú na červenom koberci a to veľa krát iba mesiac po pôrode. Paparazzi len tak striehnu, aby im mohli spraviť momentku z nie práve najlichotivejšieho uhla. A lavína kritiky sa len tak valí.

Áno, aj spomedzi ich radov je podstatne väčšie množstvo mamičiek, ktoré z pôrodnice neodchádzajú, ako keby to dieťa, čo si práve odnášajú domov ani nebolo ich. Jednoducho, boj s popôrodnými kilami býva rovnako veľkým problémom i pre zvučné mená, či sa im to páči alebo nie. Ktoré slávne mamičky absolvovali tvrdú prácu na svojej popôrodnej postave?

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: brightside.me

Kim Kardashian

Kim nikdy nebola vychrdlinou. Jej povestné obliny sa však po pôrode stali ešte o čosi výraznejšie a zdá sa, že Kim s tým nevie nič urobiť. A to údajne na tom tvrdo pracuje.