Móda a krása Robia si z nás srandu? TOTO sú tie najabsurdnejšie beauty tipy celebrít! NEINŠPIRUJE sa nimi!

Angelina Jolie: Herečka celé roky tvrdila, že v sebe má aj irackú krv. Ako sa však z jej rodiny potvrdilo,  bol to výmysel, ktorý malej Angeline hovorila jej mama.
ZDROJ: Gettyimages

Zatiaľ čo my, obyčajné smrteľníčky, si kupujeme rôzne výživové doplnky, masky, krémy a séra, aby naše telo starlo trošku pomalšie, celebrity sú v tomto smere oveľa ambicióznejšie. Sú schopné zájsť až tak ďaleko, že na ceste odďaľovania procesu starnutia robia tie najnezvyčajnejšie čudesnosti. Však posúďte sami...

Jennifer Lopez
Zdroj: slice.ca

Jennifer Lopez spí ako mŕtvola

Je unikátna a všestranne nadaná, ako to však robí, že v 50tke vyzerá na 35? Jej dlhý antistarnúci program zahŕňa vyhýbanie sa slnku, žiadne cigarety, žiaden alkohol a každodennú meditáciu. Áno, to je celkom bežné. Lenže ona si vo svojej snahe nestarnúť nevydýchne ani počas noci.

Aby sa jej zbytočne netvorili vrásky, spí výlučne v polohe mŕtvoly na chrbte s hlavou vycentrovanou na špeciálnych vankúšoch. Zaistenie hlavy presne v strede má za úlohu udržať ju rovno, aby sa náhodou váha nepreniesla na jednu polovicu a nespôsobila tak tvorbu vrások.

#WANDASK