Topmodelka a moderátorka Simona Krainová bola kedysi koordinátorkou prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look. Jej život sa celkom rapídne zmenil, keď spoznala svojho terajšieho manžela, podnikateľa Karla Vágnera, s ktorým má dve deti. Stále však platí, že ju živí jej krása, avšak už nie len tá prirodzená, pretože Simona podstúpila aj plastickú operáciu!

Simona Krainová
Zdroj: Profimedia.sk

Pred rokom dokonca nafotila aj pikantný sexi kalendár s názvom „Kašlať na vek“. Aj to je dôkazom toho, že Simona si zo svojho veku, má 47 rokov, veľkú hlavu nerobí, a ako ju tak sledujeme, rozhodne sa svojou krásou vyrovná aj súčasným mladým modelkám.

Samozrejme, môže vyvolávať pochybnosti u jej sledovateľov a fanúšikov aj to, či nie je problém, že podstúpila plastickú operáciu, no napriek tomu je stále krásna a na svoj vek vôbec nevyzerá. Navyše, po dvoch deťoch – Brunovi Vágnerovi a Maxovi Vágnerovi – vyzerá jej postava tak, ako keby žiadne deti ani nemala!

Topmodelka Simona Krainová sa o seba navyše mimoriadne dobre stará. Pravidelne beháva, podľa jej slov pre portál Novinky.cz dokonca aj päťkrát do týždňa po desať kilometrov! Navyše tiež prezradila, že sa neštíti podstúpiť neinvazívne zákroky a raz za rok si nechá do čela pichnúť botox, takisto chodí na plazmalifting, lymfodrenáže, mezoterapiu a žilou si necháva doplniť aj dôležitý vitamín C.

Samozrejme, že toto všetko sa podpísalo aj na jej kráse, a preto sme pre vás pripravili zopár fotografií, ktoré vám ukážu, ako veľmi sa v priebehu rokov zmenila, a ako ju tieto procedúry ovplyvnili…

Otvorte si našu galériu, kde nájdete tieto spomínané fotografie, a dokonca aj fotografiu jej maminy, s ktorou sa neskutočne podobajú! WOW!