Slávna speváčka a herečka Lady Gaga prežila hotové peklo. Počas prechádzky na jej ulici sa odohrala krvavá dráma a nebezpečná prestrelka. Dôvodom boli pritom jej najbližší..

OTESTUJTE SA: Poznáte stredné mená celebrít? Zistite, či sa skutočne vyznáte!
Zdroj: Shutterstock

Policajné oddelenie Los Angeles skúmalo hrôzostrašné domáce video, ktoré vraj preukázalo zámer dvoch mužov ukradnúť dvoch psíkov, ktorí patria speváčke Lady Gage. Išlo o útok na psíčkara, ktorý práve v tej chvíli venčil jej psíkov, dvoch malých francúzskych buldočkov. Dokonca naňho aj vystrelili!

Toto video je podľa dôstojníka LAPD Mika Lopeza súčasťou dôkazu, ktorý detektívi polície podrobne skúmajú. Zábery, ktoré boli spravené domácou kamerou a získané televíziou CNN, ukazujú muža, psíčkara, ako kráča po ulici, až kým pri ňom nespomalí a nezastaví svetlý sedan.

Z vozidla následne na to vystupujú dvaja jedinci, ktorí útočne oslovujú psíčkara. Na záberoch je počuť aj zvuk, ako venčiaci bojuje s útočníkmi a hovori „nie, nie...“, no nakoniec ho jeden z útočníkov zadrží a druhý naňho vystrelí. Na videu tiež vidieť, ako obeť spadne dozadu a útočníci uháňajú späť k autu.

„Bože môj, bože môj, pomôž mi,“ kričí muž skôr, ako útočníci naštartujú auto. Psíčkar bol určite v poriadnom šoku. Keď sa k nemu ponáhľali susedia, aby mu pomohli, stále kričal o pomoc so slovami, že bol postrelený do srdca a pľúc, a že mu ukradli dvoch psov.

Francúzske buldočky, ktoré vlastní Lady Gaga
Francúzske buldočky, ktoré vlastní Lady Gaga
Zdroj: Instagram.com/LadyGaga/

Susedia však našťastie tesne po výstrele zavolali 911 a neskôr mu podali prvú pomoc s tlakom na hrudník, aby zastavili krvácanie z postrelenia. „Nevedel som, či je nažive alebo mŕtvy,“ povedal sused pre zahraničnú televíziu. Podľa slov kapitánky LAPD Stacy Spell sa však mladý muž zo zranení zotaví. Lady Gaga neskôr tohto muža označila za blízkeho priateľa a ponúkla odmenu pol milióna dolárov tomu, kto jej psov – Koji a Gustava – pomôže prinavrátiť.

Nakoniec sa tak aj stalo. Avšak podrobnosti o tom, ako boli psy nájdené, sú nejasné. Agentúra Associated Press uviedla, že ich priviedla akási žena na policajnú stanicu v LA a s lúpežníkmi nebola v nijakom kontakte, priateľskom ani príbuzenskom, čo uviedol policajný hovorca.

Uf, strašné… Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotky Lady Gagy s jej psíkmi…