Móda a krása TAKTO vyzerá tehotná snúbenica Majka Spirita: Doslova ohromuje fotkami! Pozrite sa… (FOTO)

Priateľka Majka Spirita Mária je tehotná.
ZDROJ: Instagram.com

V slovenskom šoubiznise skutočne v týchto mesiacoch prevláda poriadny babyboom. Len nedávno prišiel Majk Spirit s veľkým priznaním, že bude otcom, a tiež, že sa bude ženiť. A nepochybne mu to už čoskoro úplne zmení život…

Priateľka Majka Spirita Mária je tehotná.
Zdroj: Instagram

Mária alebo Máša, ako ju volajú, je krásna ukrajinská modelka, a čoskoro sa stane nielen po prvýkrát maminou, ale aj ženou nášho úspešného slovenského rapera, Michala Dušičku. Podľa všetkého sa poznajú už dlhšie, no dokopy sa dali približne len pred rokom a pol.

Obaja svoj vzťah najprv skrývali, zrejme si Majk Spirit veľmi neželal, aby im ľudia narúšali ich súkromie, čo je pochopiteľné. Ale teda až donedávna Mášu „skrýval“ a ukazoval ju na sociálnych sieťach skutočne len veľmi nenápadne.

Nedalo sa teda s určitosťou povedať, že spolu vôbec chodia, až kým sa sami nerozhodli vyjsť s pravdou von a zoficiálniť svoj vzťah aj pred verejnosťou. Aj na Majkovom instagramovom účte je v týchto mesiacoch vidieť, že má Mášu skutočne veľmi rád a tešia sa na svojho prvého potomka, a aj čoskorú svadbu.

Vôbec sa mu nečudujeme, Máša je nádherná baba! Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej FOTKY, ktoré ste ešte nevideli! WOW!
Anketa
Čo hovoríte na snúbenicu Majka Spirita?
  • 81%
  • 19%
#WANDASK