Kráľovná Alžbeta II. nikdy nevyzerala inak ako veľkolepo. Od roku 1947 až po dnešné dni, vždy udávala móde svoj vlastný trend. Výrazné farby, prenádherné klobúky, báječné biele rukavičky, originálne šperky. Vždy mala svoj vlastný štýl, najvyšší stupeň elegancie a neobvyklú jedinečnosť. Poďte si z nej zobrať príklad!

96490074
96490074
Zdroj: Handout

Chodiaca módna evolúcia
Prioritou 92-ročnej dámy už síce určite nie je móda, dlhé roky však svoj vycibrený vkus krásne prezentovala svetu. Narodila sa v roku 1926, kráľovnou sa stala v roku 1952. Pri drobnej postave, 163 cm vedela vždy svoje elegantné outfity ukazovať ako modelka. Dnes ju síce v tomto už nahradili Kate a Meghan, jej štýl je však stále obdivuhodný.

J166013807
J166013807
Zdroj: Fox Photos

 

Ani v minulosti sa nebránila výrazným farbám, no vždy sa snažila zostať v elegantnej rovine a nesiahať po extravagantných modeloch. Jej celkový štýl pôsobí dodnes skromne a outfit nikdy nezabudne doplniť štýlovými doplnkami, jej najobľúbenejšie sú perly. Napriek jednoduchej móde je Alžbeta II. vždy istým spôsobom originálna. V lete sa neváhala obliecť aj do vzorovaných šiat, v ktorých vyzerala priam dokonale.

Otvorte si našu galériu pod článkom a prehliadnite si viacero modelov kráľovnej Alžbety II. v minulosti i dnes. Je to štýlová dáma.