Mladšia partnerka Ivana Táslera, je teda poriadne sexi! Chodia spolu už od leta 2019, a odvtedy sú stále spolu. Teraz dokonca aj na exotickej dovolenke, píše pluska.sk!

Ivan Tásler a jeho o 14 rokov mladšia partnerka si už od začiatku ich vzťahu užívali jeden výlet za druhým. Nezaprú sa, že sú obaja poriadne dobrodružné dušičky. Už spolu navyše zažili romantiku na Lomnickom štíte, výlet v Amerike, nejaké tie dovolenky v exotike, no pandémia koronavírusu im, ako aj celému svetu, cestovanie na rok zastavila. Čo ale nie je problém, pretože teraz majú možnosť si to vynahradiť!

Zaľúbenci Denisa a Ivan.
Zaľúbenci Denisa a Ivan.
Zdroj: Instagram D.V.

Postupné uvoľňovanie opatrení  im totiž teraz dalo opäť zelenú, a tak si zbalili kufre a pred pár dňami odleteli do exotického Karibiku. Hudobník si svoje súkromie vždy poctivo strážil a na otázky okolo manželského života odpovedal veľmi nerád, a toho sa drží aj dodnes a rovnako nič zo súkromia nezverejňuje ani na sociálnych sieťach. Museli sme preto trochu zapátrať.

Jeho nežná polovička ale našťastie taká nie je. Brunetka sa najnovšie pochválila fotkou z pláže, kde pózuje v plavkách opretá o palmu a ukázala tak, aké sexi krivky má Ivan doma v spálni! Páni, pri pohľade na ňu sa vám celkom určite zrýchli tep...

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie. Poriadne vám vyrazí dych!