Určite nám dáte za pravdu, že občas vedia sociálne siete narobiť poriadnu paseku. Niektoré celebrity ich využívajú na svoju vlastnú prezentáciu ale nehľadia pritom na komentáre ani nejako obzvlášť na reakcie svojich fanúšikov. Avšak sú medzi nimi aj také celebrity, ktoré trápi každá negatívna veta smerom k nim…

Jednou z takých celebrít, vyzerá to tak, je aj Dara Rolins, ktorá sa na svojom účte na sociálnej sieti Instagram teda poriadne rozohnila. Kvôli čomu? Nezniesla totiž miernu kritiku na jednu z fotiek v plavkách, ktorú pridala.

Dara Rolins
Zdroj: Instagram Dara Rolins

 Odfotila sa totiž v mierne odvážnej póze, na ktorej je vidieť, že si dala záležať, aby na nej vyzerala naozaj dobre. Speváčka o sebe navyše rada vyhlasuje, že si na retuš sama veľmi nepotrpí, a tak ju zrejme práve preto naštvala jedna z reakcií, ktorá sa objavila pod jej fotkou.

„Chodidlá dlhé, predlhé stehno… Takáto štýlová žena so super figúrou. Ach, filtre s rozumom,“ znel komentár od ženy menom Petra, ktorá už zrejme na Darin profil už tak skoro nezavíta, pretože jej speváčka skutočne nepekne „úder“ vrátila. Ako?

Dozviete sa to v našej galérii, kde nájdete aj spomínanú FOTKU s Dariným vulgárnym komentárom...