Móda a krása Vyšperkujte vašu kúpeľňu týmito štýlovými vychytávkami

Ilustračné foto.
ZDROJ: Darceking.sk

Kúpeľňa je miesto, ktoré navštívi každý váš hosť. Aby ste na nich urobili dojem, musí byť toto miesto nielen čisté, ale aj doladené do posledných detailov. Doplnky z dreva sú nadčasové a trvácne. A navyše, nezaťažujú životné prostredie.

Zúbky ako perličky

Už sa vám stalo, že vaša kefka bola mokrá, aj keď ste ju používali pred niekoľkými hodinami? Spýtali ste sa partnera a zrazu zistili, že si už mesiac čistíte zuby tou istou kefkou. Nepríjemné. Ak sa vám to doteraz nestalo, verte nám, nechcete to zažiť.

S bambusovou kefkou, na ktorú si necháte napísať vlastné meno či prezývku, sa do takejto situácie určite nedostanete. A ak si chcete byť naozaj istí, môžete si na ňu dať aj nápis Ruky preč!

Kefka je ľahučká, a tak ju bez problémov udržíte aj v rannom polospánku či po príchode z dobrej žúrky. Jemné štetinky sú vhodné aj pre citlivé ďasná.

Kefku s vlastným nápisom si nikdy nepomýlite
Kefku s vlastným nápisom si nikdy nepomýlite
Zdroj: Darceking.sk

Všetko pekne na poriadku

V kúpeľni musí mať všetko svoje miesto. Ani kefky sa nemôžu potulovať kade-tade, rozlúčte sa so šálkami s odlomeným uškom a keramickými pohárikmi, ktoré sa môžu ľahko rozbiť. Bambusový pohárik môže tvoriť dokonalú dvojicu s bambusovými kefkami.

Pohárik na kefky s drevenou štruktúrou je neutrálny, vďaka čomu sa hodí do rôznych štýlov kúpeľní. Aj na tieto poháriky si môžete nechať napísať váš vlastný odkaz či meno.

Bambusový pohárik na kefky dokonale ladí s bambusovými kefkami
Bambusový pohárik na kefky dokonale ladí s bambusovými kefkami
Zdroj: Darceking.sk

Ruky si umývajte aspoň 40 sekúnd. A štýlovo!

Odporúčania hygienikov sú jasné: ruky si treba umývať aspoň 40 sekúnd, netreba zabúdať na všetky zákutia a záhyby na ruke a používať treba kvalitné antibakteriálne mydlo. Z tejto nezáživnej aktivity však môžete mať aj zážitok, a to vďaka štýlovému bambusovému dávkovaču na mydlo, ktorý je súčasťou kúpeľňového setu. Set zdobí srdiečko s tradičným ornamentom, ktorého farbu si môžete vybrať sami. Je teda úplne jedno, či sú vaše obkladačky zelené, oranžové alebo biele, set si viete doladiť k akémukoľvek interiéru.

Kúpeľnový bambusový set. Tvoja kúpeľňa už viac nemusí byť iba praktická. 😉
Kúpeľnový bambusový set. Tvoja kúpeľňa už viac nemusí byť iba praktická. 😉
Zdroj: Darceking.sk

DARČEKING je slovenská rodinná firma, ktorej záleží na tom, aby boli darčeky pre ľudí osobné, praktické, no zároveň šetrné k životnému prostrediu. A aby boli darčeky originálne, môžete si ich dozdobiť nápisom či fotkou podľa vášho výberu. V prehľadnom e-shope nájdete desiatky darčekov, ktoré potešia kamošku, manžela, šéfa či rodičov.

O všetkých novinkách a zľavách pravidelne informujeme aj na našom Facebooku či Instagrame.

Jednu zľavu máme pre vás pripravenú aj teraz. 20% zľavu na všetky produkty si môžete uplatniť do 15.7.2020 na našom e-shope. Využite ju už teraz.

Poukaz
Zdroj: Darceking.sk

 

 

 

#WANDASK