Nech si hovorí kto chce, čo chce – koža je koža. Príroda pretavená do tých najštýlovejších foriem má svoje stabilné miesto vo vašej obľúbenej predajni obuvi CCC. Horúcu jesennú novinku si nesmiete nechať ujsť!

Novinky sú výzvou pre všetky fashionistky. Novinkou medzi produktovými radami v predajniach, na e – shope a v aplikácii CCC je značka BADURA.

Je si vedomá toho, že bude skúmaná pedantným okom, posudzovaná v z hľadiska komfortu, štýlu, strihov, farieb, kompatibility so šatníkom – a značka BADURA sa na celý tento proces jej objavovania a obľubovania si kúskov z najnovšej kolekcie bez vrások teší.

Prepracované, mäkké a voňavé kožené kúsky sú hravé, pohodlné a neuveriteľne šmrncovné. V najnovšej kolekcii na sezónu jeseň - zima 2021 nájdete vysoké čižmy, ktoré budú skvelou voľbou pre tie z vás, ktoré sa šortiek s vysokým pásom nehodlajú v kombinácii s pančuchami vzdať ani v chladnejších mesiacoch.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Topánky s čo najmasívnejšou podrážkou a dlhé „baloňáky“ ovládnu ulice a pripomenú časy rokov 90‘, v ktorých boli takzvané „traktorky“ povinnou výbavou každého dievčaťa. V naturálnych farbách, vychytenej béžovej či telovej budú absolútne originálnym solitérom a v rockovej čiernej poukážu na divokú stránku vašej nebojácnej osobnosti.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: CCC

On na stope trendov

Štýlové pánske topánky? BADURA. Spoľahnite sa na to, že keď siahnete po ktoromkoľvek pánskom modeli z novej jesenno – zimnej kolekcie, vyslúžite si titul muža, ktorý má vkus. Sebavedomí, sebestační a v trendoch zorientovaní páni presne vedia, ako majú vyzerať štýlové pánske topánky. Odteraz už budú vedieť aj to, že v predajniach obuvi CCC sa v kolekcii BADURA nemôžu pri výbere pomýliť.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Masívne pánske členkové topánky na rovnako masívnych podrážkach ale aj klasickejšie modely so štipkou hravosti a bez patiny „dedkovských“ topánok potešia oko všetkých pánov, ktoré majú prehľad o tom, čo sa v tejto sezóne nosí. A koniec koncov, potešia aj nás, ženy – keďže rady vidíme mužov, ktorí sa vedia odprezentovať štýlovou obuvou.

Páni si potrpia na komfort a na obúvanie v štýle „skočím a idem“ – a presne to im najnovšie modely z kolekcie BADURA doprajú plnými dúškami.

Keď hľadáte topánky, v ktorých prekráčate celú sezónu v teple, suchu a nenormálne štýlovo, vedzte, že v CCC je „new kid“ a je to prepracovaná, no napriek tomu hravá a trendová kolekcia pánskych a dámskych kožených topánok BADURA. Skúšajte v kamenných predajniach, objednávajte online alebo inštalujte aplikáciu CCC a užívajte si možnosť vrátiť obuv v lehote 30 dní.

Príďte sa pokochať, ovoňať, vyskúšať. Jeseň je definitívne tu – a je absolútna radosť kúpiť si na toto obdobie nové topánky.