Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii

Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii
Celebritné lásky majú len vo výnimočných prípadoch dlhé trvanie a veľmi často sa končia rozchodom. Vybrali sme pre vás slávne dvojice, ktorých odlúčenie nielen, že verejnosť poriadne zasiahlo, ale ešte ani neprebehlo v dobrom. V našej galérii pod článkom nájdete viacero takýchto dvojíc. Vedeli ste o nich?

Rozdávali si to aj mimo kamier! TIETO celebrity spolu vraj tajne randili počas natáčania

Spevácka legenda Elvis Presley sa oženil len s 21-ročnou Priscillou, no ich vzťah sa v roku 1973 skončil rozvodom. Údajne skrachoval na tom, že príliš mladá Priscilla bola nútená sa prispôsobiť búrlivému životu svojho manžela, no nezvládla to, mala pocit, akoby žila vo veľkej bubline. O Elvisovi však stále hovorí ako o láske svojho života a tvrdí, že od neho odišla len preto, aby zistila, ako vyzerá skutočný svet.

Prečo sú vlastne slávni? 20 celebritiek, ktoré v skutočnosti nikdy nič nedosiahli

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete najemotívnejšie rozchody celebrít. Prekvapil vás niektorý z nich?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii +27Môže láska len tak vyprchať? 30 najemotívnejších celebritných rozchodov v histórii
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac