Muži prezradili, čo sa im páči, keď má partnerka „tam dole“! Viete, čomu sa radšej vyhnúť?

Muži prezradili, čo sa im páči, keď má partnerka „tam dole“! Viete, čomu sa radšej vyhnúť?
Ak sa tam dole neupravujete len z hygienických dôvodov, ale možno aj preto, aby ste potešili partnera, určite nepadne zle trocha inšpirácie. Hoci sa každý muž poteší, ak si pred ním jeho láska stiahne nohavičky, zmena „tam dole" nikdy nezaškodí. A niekedy ani tá bielizeň nemusí vlastne ísť dole...

Nemôžete dosiahnuť orgazmus? TOTO sú 4 riešenia, ktoré vám pomôžu!

Stále oblečená, a predsa nahá
Netreba to tajiť. Sex shopy nie sú na to, aby sa v nich kupovalo oblečenie na bežné nosenie, ale na slávnostné chvíle. Teda na chvíle, keď si s partnerom plánujete z milovania spraviť malú slávnosť. A práve tu nájdete na výber nohavičky od výmyslu sveta. Čipkované, priesvitné, nenápadné, aj s výrezom na milovanie. Také si nemusíte dávať ani dole a užiť si erotické hry inak ako len obvykle. Rozhodne nie je zlé mať jedny v zásuvke. Práve na tie špeciálne chvíle.

Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej? 

Chĺpky alebo nie?
Mužov vo všeobecnosti možno rozdeliť na dva tábory. Tých, čo milujú rozkrok vyholený, alebo ochlpený. To však neznamená, že občas radi nenakuknú do iného tábora. Nemusíte sa teda báť zmeny. Aj parter, ktorý má rád hladkú pokožku, občas príjme prekvapenie s upravenými chĺpkami. A nakoniec, nie je to len o úprave. Aj milovanie bude mať úplne iný priebeh a iné prežívanie pocitov, ak máte prirodzené ochlpenie, alebo ste ho odstránili. Stačí skúsiť na vlastnej koži.

Starostlivosť je najvzrušujúcejšia
Tak, ako ženy na mužoch zaujíma viac to, ako sa o seba starajú, než to, čo dostali od prírody, tak aj muža poteší, ak si jeho partnerka nedá záležať len na líčení, ale aj na úprave „tam dole". Pretože líčenie, pekné šaty, aj outfit, vidia všetci ostatní, ale to, čo skrývate pod nohavičkami, je len pre neho a pre vás. A každý je rád, ak budete upravená pre neho tak, ako pre nikoho iného. Nemusíte sa báť ani experimentov s farbou alebo strihom. Veď zábava je vždy lepšia ako nuda.

Keď s vami chlap nechce sex: 10 krutých, ale reálnych dôvodov

Spýtajte sa
Niekedy nie je na mieste tápať, istota je sa partnera spýtať, čo berie jeho. Neexistuje totiž správna odpoveď na otázku, aká žena bude muža všeobecne priťahovať, a tak sa nedá ani jednoznačne odpovedať, aký pohľad na rozkrok mu vylepší vzrušenie. Ale za otázku nič nedáte. Možno sa dozviete veľa o predstavách vášho milovaného partnera. A je to aj vhodná chvíľa, aby ste takisto aj vy jemu predstavili vaše predstavy. Aby ste si boli kvit estetikou aj v posteli.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac