Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?

Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?
Ženské srdcia lámu dodnes, pričom k nim pribúdajú ďalší a ďalší. Príťažliví krásavci sa každým rokom obmieňajú, no na sexappeale nestrácajú. Pozrite sa, ktorí z nich vládli v jednotlivých obdobiach. Čo myslíte, ktorý z nich je na vrchole dnes?

Sympatického Al Pacina určite pozná aj mladšia generácia, a to aj napriek tomu, že hviezdil najmä v roku 1972. Odolať sa mu nedalo vo filme Zjazvená tvár - ten neodolateľný pohľad a charizma. Niektorí herci by proste nemuseli starnúť.

Samozrejme, že na Lea sa nemohlo zabudnúť. Nejednu ženskú dušu očaril najmä ako zaľúbený Jack v legendárnom Titanicu a veľmi radi sa do jeho modrých očí pozrieme aj dnes. Roky mu dopriali viac mužnosti, ktorá mu veľmi pristane.

Po roku 2000 sa na scéne objavilo viacero mladých fešákov, medzi ktorými nechýbal ani Channing Tatum. Jeho nezabudnuteľným tanečným kreáciám sa jednoducho nedalo odolať, pričom dnes ho žerieme v úlohe starostlivého manžela a otecka.

Príťažlivý David Beckham: Takto mu to seklo v priebehu rokov

Otvorte si našu galériu a pozrite sa na ďalších očarujúcich mužov, ktorí svojim šarmom ovládli jednotlivé roky v priebehu histórie.

Autor: Simi


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?+40Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac