My ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor iných

My ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor iných
Tiež si myslíte, že pravidlá sú na to, aby sa porušovali? V tom prípade by ste si zaručene rozumeli s niektorými slávnymi osobnosťami, ktorým stereotypy nič nehovoria. Žijú si svoj život bez ohľadu na pravidlá a je im dobre. V našej galérii pod článkom nájdete všetkých celebritných rebelov. Tušili ste o nich?

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti

„Začni si so seberovným."
Princ Harry sa na toto pravidlo zvysoka vykašľal a zobral si svoju lásku Meghan Markle, aj keď viacerí členovia kráľovskej rodiny protestovali. Svadba s herečkou však nie je jediné porušené pravidlo v ich prípade. Postupne sa zbierajú a zbierajú, takže sme zvedaví, kedy kráľovnej trpezlivosť dosiahne svoju hranicu a rebel Harry sa stiahne.

Ako si TOTO mohli dať na hlavu? 20 najdesivejších celebritných účesov

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré sa vyžívajú v porušovaní pravidiel. Tušili ste?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

My ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor inýchMy ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor inýchMy ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor iných+17My ho riešime, im je ukradnutý: 20 celebrít, ktoré kašlú na názor iných
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac