Myslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušili

Myslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušili
Sledovať seriál niekedy nestačí. Existuje totiž množstvo faktov, o ktorých ani netušíme a na ktoré by sme si ani nepomysleli. Aj obľúbený seriál Priatelia skrýva pár tajomstiev, ktoré sa nepodarilo udržať len medzi členmi filmovacieho štábu. V našej galérii pod článkom ich nájdete niekoľko. Tušili ste, že...?

Čože? Tak TOTO sme netušili! 20 nepoznaných faktov o filme Zrodila sa hviezda

Pamätáte si na obľúbenú hus v byte Chandlera a Joyeho? Nuž, tak herečka Lisa Kudrow, stvárňujúca postavu Phoebe sa tohto milého zvieratka poriadne bála. A ak vám neunikol veľký biely pes, taktiež patriaci seriálovým najlepším kamošom, no tak ten v skutočnosti patril herečke Jennifer Aniston. Na začiatku natáčania ho dostala od kamaráta, aby jej priniesol šťastie pri filmovačke.

Chcete si poplakať? TOP 12 filmov, ktoré vás rozcítia podľa znamenia

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie nepoznané fakty o seriáli Priatelia.


Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia

 


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa

Galéria

Myslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušiliMyslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušiliMyslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušili+17Myslíte si, že dokonale poznáte seriál Priatelia? 20 faktov, o ktorých ste netušili
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac