Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!

Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!
Bežná predstava o celebrite v sebe spája dva aspekty. Peniaze a úspech. No a hoci sláva sa nedá minúť, peniaze sa dajú utratiť veľmi rýchlo. Existujú celebrity, ktoré dokázali žiť tak nákladným životom, že za pár rokov boli schopné rozhádzať toľko, čo by bežnému človeku stačilo na niekoľko životov. V našej galérii pod článkom ich nájdete niekoľko...

Vedeli ste o nich? 13 celebritných priateľstiev, ktoré mohli trvať naveky

Lindsay Lohan
Toto meno by malo byť znamením, že ani v reštaurácii by nemusela platiť, ak by im venovala svoju podpis kartu. Ale nie. Aj oblečenie si platí z vlastného. No a rozhadzuje akoby mala bezodnú kasu. A to rozhodne nemá. Pretože nikto nie je tak bohatý, aby sa nemohol stať chudobný. Lindsay toto do bodky spĺňa. V roku 2010 mal dlh na jej kreditných kartách sumu 600 000 dolárov a v roku 2016 sa musela vysťahovať z luxusného sídla. Neuveríte dôvod. Nezaplatené nájomné vo výške 137 000 dolárov.

Nikdy sa nemali rozísť: 16 celebritných párov, za ktorými je nám smutno

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré majú problémy s dlhmi.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!+17Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac