Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!

Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!
Odovzdávanie ocenení Osobnosť televíznej obrazovky 2019 už je v plnom prúde. Určite sa k vám už pred jej začiatkom dostala informácia, že moderátorom nebude tento rok populárny Sajfa. Vystriedal ho zabávač Michal Hudák, ktorý ozvláštňuje televízny prenos pre seba typickým svojským humorom. Ozdobou večera sú samozrejme dámy a my vám v našej galérii pod článkom predstavujeme tie najkrajšie...

Ktorá bude najkrajšia? Dámy, ak sa na OTO 2019 oblečiete TAKTO, budete dokonalé

Moderátorka Alena Heribanová je doslova ozdobou večera. Na odovzdávanie cien OTO si vybrala elegantný a decentný outfit. Šaty majú skvelý strih, ktorý dokonale lemuje moderátorkinu postavu, a rovnako aj červená farba sa k nej hodí viac ako by sme mohli predpokladať. Dobre zvolený je tiež minimalizmus v rámci doplnkov i mejkapu.

TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero ďalších štýlových outfitov z odovzdávania OTO 2019. Veľká fashion galéria už zajtra!

Autor: Lucia
Zdroj foto: Pluska.sk, Instagram


 


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!+57Na OTO 2019 dorazili v plnej paráde: Neuveríte, ktorá dáma všetkým vyrazila dych!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac