Dámy, POZOR! Na veľkosti rozhodne záleží: Ak je „tam dole“ takýto, budete s ním mať úžasný sex!

Dámy, POZOR! Na veľkosti rozhodne záleží: Ak je „tam dole“ takýto, budete s ním mať úžasný sex!
Pýtate sa, či na veľkosti záleží? Pokiaľ ide o rôzne druhy penisov, mnohé ženy tvrdia, že veľký je vždy najlepší. Nemusí to však byť vždy pravda. Každý typ penisu má svoje plusy i mínusy. Odborníci vravia, že nezáleží na veľkosti penisu, ale na veľkosti ega jeho majiteľa. Čo z toho, že ho má chlap veľký, keď sa pri sexe správa ako kretén? Zoznámte sa so 4 typmi penisov, s ktorými môžete mať úžasný sexuálny zážitok, ak ich majitelia majú rozum na správnom mieste.

Holíte sa "tam dole" do hladka? TOTO si o tom myslia muži

Ak má „burrito", traste sa!
Niektorí chlapi nosia v nohaviciach naozaj „kládu". Keď vytiahnu svoju gigantickú pýchu z džínsov, mnohé ženy padajú do kolien. Premôže ich strach z toho, že by im svojimi rozmermi mohol ublížiť. V prípade „burrita však nejde o dĺžku, ako si mnohí myslíte, ale o obrovskú hrúbku. Výhodou „burrita" je, že vás totálne vyplní, dokáže vytvárať veľký tlak a stimuluje vašu mušličku vo všetkých smeroch. Nevýhodou je, že jeho majitelia sa neraz správajú ako zmyslov zbavení, stoj čo stoj ho chcú rýchlo zasunúť a neberú ohľad na to, že vagína potrebuje čas, aby sa prispôsobila. Správajú sa agresívne, bezohľadne a sebecky.

Nejde vám to v posteli? Neuveríte, ale týchto 5 vecí má vplyv na sexuálny výkon

Zakrivený „banán" má svoje výhody
Stretli ste sa už s penisom, ktorý je zakrivený do jednej strany a mierne nahor? Ak áno, určite nám dáte za pravdu, že to má svoje výhody. Správne zakrivenie skvelo stimuluje tie ideálny body vo vašej pošve. Neustále sa trie o hornú stenu vašej pošvy, čo dáva nádej, že stimulácia G bodu dosiahne tie správne grády. V takom prípade platí, že trenie prinesie väčší zážitok aj napriek tomu, že partner neoplýva bohvieakou technikou pri milkovaní. Nevýhodou „banána" je, že jeho majitelia sa cítia často menejcenní, myslia sa, že ich penis má nedokonalý tvar, a preto si v sexe neveria. Povzbuďte ich a vysvetlite im, že majú dar, ktorí im môžu mnohí muži závidieť.

Spermie neslúžia len na počatie: Znižujú aj riziko...

Aj tenký „háčik" vie vyvolať mohutný orgazmus
Tenký „háčik" je penis, ktorý nevyniká hrúbkou, ale nadštandardnou dĺžkou. Pripomína skôr dlhý zobák plameniaka. Jeho výhodou je, že sa dostane všade. Žiadny kút vašej vagíny nezostane nepreskúmaný. Užijete si s ním v každej polohe. Tým, že je ohnutý smerom nadol, vychutnáte si ho najmä odzadu. Negatívom je, že keď sa bude chcieť v misionárskej polohe dostať k vášmu G bodu, jeho snaha vyjde nazmar. Nemôžete mať však všetko. Keď sa zameriate na pozitíva „háčika", bude vám to úplne stačiť. Bez ohľadu na to, ako sa pohne, pri akom uhle alebo rýchlosti sa prirodzene ukloní.

Ako zistiť, či vás miláčik podvádza: Všímajte si, či...

Aj malý „nástroj" dokáže potešiť
Aj keď má váš partner menší „pracovný nástroj", nepodceňujte ho. Pamätajte, že veľa úspešných a sexi mužov (Tom Cruise, Mel Gibson, Napoleon Bonaparte či Benito Mussolini) mali „malého". Ich prednosťou je, že vedia, že majú silnú konkurenciu, a preto sa zdokonaľujú v sexuálnych technikách, vrátane zručností pri orálnom sexe. Muži s malými nástrojmi dokážu byť v sexe tak zruční a šikovní, že s prehľadom strčia do vrecka ktoréhokoľvek iného muža s veľkým nástrojom. Nevýhodou je, že z vás môžu vykĺznuť častejšie, než by vám bolo príjemné. Ich „periskop" sa tiež nedostane do všetkých zákutí. Ak sa to stane, nevybuchnite a nevysmejte ho. Radšej ho nonšalantne zasuňte späť do svojho vnútra a skúste si vychutnávať výhody, ktoré sex s takto obdareným mužom prináša.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Aké je moje skutočné pohlavie?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac