Najhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedali

Najhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedali
Tetovanie je obvykle na celý život. Vyjadruje síce náš aktuálny životný postoj, je však zároveň pamiatkou, ktorá nám zostane navždy. Preto by sme si jeho obsah mali dva aj viackrát premyslieť. A práve tento dôležitý krok niektorí celkom nezvládli. Tu sú o tom dôkazy. V našej galérii pod článkom nájdete úplne najhoršie tetovania...

Písmo namiesto obočia
Akýkoľvek múdry výrok si nad svoje oči vymyslíte, obočie má zostať niečím chlpatým. Tento chlapík si to zrejme nemyslí, a preto sám seba veľmi viditeľne plne usvedčil.

Wow, to vyzerá super! 20x keď tetovanie zmenilo chybičku krásky na originálny kúsok

Infantilnosť priamo na čele
Že animovanú tváričku „Hello Kitty" zbožňujú dvojročné dievčatká, je v poriadku. Ale fakt, že si ju na čelo vytetuje dospelý muž, už so zdravým rozumom veľa spoločného nemá.

Odpadávame! Vedeli ste, že TIETO celebrity majú tetovania lásky?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete úplne najhoršie tetovania, aké si ľudia mohli dať na telo. Čo vy na to?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Najhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedaliNajhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedaliNajhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedali+16Najhoršie tetovania: Tak TOTO by ste si na telo určite nedali
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac