Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla?

Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla?
Určite vám neuniklo, že v budove historického SND sa včera konal 18. ročník prestížneho Plesu v opere. Objavilo sa tam množstvo krások v dokonalých róbach, no niektoré z nich jednoznačne vynikali. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť exkluzívne fotografie z tejto spoločenskej udalosti a posúdiť sami, ktorá z prítomných bola naj...

TIETO celebrity na Ples v opere neprišli a ani nikdy neprídu


Kráske vpravo to príliš nevyšlo. Aj keď chcela byť za dámu, veľké prsia jej takmer vypadli z elegantných šiat výraznej farby. Jej look pôsobil v dôsledku toho vulgárne. To však nemožno ani náhodou povedať o krásnej riaditeľke Miss Slovensko, Karolíne Chomistekovej, ktorá, ako jedna z prvých, zverejnila fotky z plesu na Instagrame. A musíme uznať, že vyzerala naozaj fantasticky! Jej outfit bol originálny, jemný a ženský, rovnako ako ona.

Ples v opere bol tento rok plný nepríjemných trapasov

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie z Plesu v opere, na ktorých môžete obdivovať nádherné šaty zvodných ďalších dám.

Autor: Simi
Zdroj foto: Pluska.sk/Emil Vašk, Instagram.com/karolinachomistek


Galéria

Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla? Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla? Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla? +27Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá plesová kráska minulý rok všetkých predstihla?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac