Návrat k bývalému: TOTO sú dobré dôvody, pre ktoré sa to oplatí

Návrat k bývalému: TOTO sú dobré dôvody, pre ktoré sa to oplatí
Na začiatku sa to nemusí javiť ako dobrý nápad. Veď ak ste si raz povedali zbohom, asi na to bol dosť dobrý dôvod. Ak však emócie vychladnú a človek pustí k slovu opäť srdce a prihovorí sa aj rozum, zrazu máte dosť dôvodov na návrat k stratenej láske.

Očami odborníka: Muž opustí aj ženu, ktorú miluje, pretože...

Bývalý je síce bývalý, ale nie tak celkom
Bývalí chlapi sa nikdy nestanú tak úplne bývalými. To všetci dobre vieme, pretože prídu chvíle, keď si po týždňoch, mesiacoch, či nebodaj rokoch spomeniete na jeho dobré vlastnosti a zrazu sa vám rýchlejšie rozbúcha srdce. No a vtedy by ste možno dali aj to posledné, aby sa do vášho života vrátil. Nič nie je stratené. Nikde nie je napísané, že rozchod sa dá odvolať len do troch dní. Nájsť cestu k sebe môžete aj po pár rokoch.

TOTO je 6 dôvodov, prečo je rozvod lepší ako zlé manželstvo! 

Zistíte, že ste si skutočne rozumeli
Láska je super, ak je v nej vášeň, divokosť, ak je to láska, ktorá vás nenechá vychladnúť, ale raz sa to stane. Jednoducho prestane tá šialená chemická reakcia zamilovanosti a vy možno zistíte, že už to nie je úplne ono. No Bridget Chambers je koučkou a hovorí, že mnoho párov hlavne v mladších rokoch sa rozíde, ak vyprchá efekt ružových okuliarov. Ale nemusí to tak byť nastálo. Časom zistíte, že pre spolužitie je dôležitejšie priateľstvo a porozumenie, ako päť milovaní za večer a zrazu pochopíte, že spolu chcete fungovať, pretože ako ľudia aj partneri si rozumiete.

Prekopete svoj život
Možno ste sa rozišli pre rôzne životné kolízie. Možno dokonca aj kvôli podpásovkám z jednej alebo druhej strany. Pridala sa nevera? Komu sa to v živote nestalo? Lenže možno pochopíte, že za rozchodom nie je vždy len jeden na vine a často aj také aféry ako nevera môžu prameniť z obojstranného neporozumenia. Niekedy len čas dokáže zahojiť rany, prináša uvedomenie, čo už nerobiť, aby sa história neopakovala. Život vás možno zmenil oboch, obrúsi hrany a ostane to dobré, čo ste si na sebe vážili. Ak prácou na sebe vidíte, že na vašej strane aj na tej jeho už odzneli prekážky vzťahu, nie je odveci skúsiť to spolu znovu.

Prekvapujúce výsledky štúdií: Ako sa vyrovnávajú s osamelosťou miži, a ako ženy? 

Vrátite sa v čase
Keď sa vrátite k mužovi, ktorý už vašim bol, je to ako návrat do minulosti. Do tej dobrej minulosti. Pretože kedysi ste spolu prežívali nádherné chvíle, kým sa niečo pokazilo. No a návrat k mužovi, ktorý vás vedel kedysi doslova roztopiť bude rovnako krásny ako vtedy. Už len nezlyhať na budovaní budúcnosti.

7 dôvodov, prečo sa ľudia boja rozchodu, aj keď už necítia lásku

Môžete začať odznova
Koľkokrát ste si želali, aby ste mohli začať v niečom odznova. Ak sa váš bývalý stále javí ako dobrý chlap, iba ste si prežili aj krušné chvíle, tak stále je tu šanca dobehnúť zmeškaný vlak. Ak vám partner kedysi v niečom vyhovoval, môžete všetko reštartovať a začať odnova s človekom, ktorý už raz bol vašim vyvoleným. Môže sa s ním stať znova.

Podviedol vás? Položte si TÝCHTO 5 otázok a prídete na to, prečo to urobil!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Ako vyzerá moja budúcnosť za 10 rokov?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac