Návšteva na poslednú chvíľu? Ako na rýchly poriadok

Návšteva na poslednú chvíľu? Ako na rýchly poriadok

Mať doma stále krásne čisto, to je naozaj ťažko splniteľný záväzok. Popri veľkom množstve iných aktivít je jarné upratovanie skôr zbožným prianím, než reálnym cieľom.

Stresy s návštevou
Či už sa nám o „poriadok“ starajú vynaliezavé deti, alebo máme len mačku či psa, na upratovaniu veru nestačí venovať jediný deň. O to väčší zmätok nastáva, keď nám do dňa vstúpia neočakávané udalosti.

Poznáte to: zavolajú vám známi, že majú práve cestu okolo vás, a mohli by sa zastaviť.   Keďže chceme byť pohostinné, prvou reakciou je súhlas, a ďalšie minúty do príchodu návštevy vyzerajú, ako keby sme sa snažili všetko stihnúť. Upratať domácnosť a nachystať občerstvenie sa za pol hodinu samozrejme nedá, no predsa sa o to aj tak vždy pokúsime. Väčšinou sa tak chopíme vysávača, pretože si neporiadok po zemi všimne každý.

Jedným ťahom
Kto by nechcel, aby vysávač bral všetku špinu hneď, bez opakovaného prechádzania rovnakým miestom? Obzvlášť pri takomto ultrarýchlom vysávaní je to veľmi dôležité. Philips PowerPro Aqua spája silné nasávanie vzduchu s efektívnou hubicou TriActive Turbo, ktorej motorizovaná kefa vháňa nečistoty dovnútra. Funguje aj pri problematických zvieracích chlpoch, ktorých odstránenie z gauču môže byť inak naozaj o nervy. Takto povysávate všetky druhy tvrdých podláh a samozrejme aj koberce jedným ťahom.


Skutočná čistota
Vďaka 3-vrstvému filtru, ktorý zachytáva mimoriadne jemné častice, vysajete aj mnohé mikroorganizmy, baktérie, alergény a peľ, ktoré najmä v tomto období spôsobujú dýchacie ťažkosti. Keďže nemá vrecko, ale plastovú nádobku, vysypanie špiny je čisté a rýchle. Aj dobre povysávanú podlahu však raz za čas treba prejsť namokro. Philips PowerPro Aqua vďaka unikátnej funkcii vysáva a umýva podlahy jedným ťahom. Stačí pripevniť nádržku na vodu, ktorá pevne priľne vďaka praktickým magnetom, a dať tak podlahe dokonalý lesk. Systém si sám reguluje potrebné množstvo uvoľňovania vody, takže umýva optimálne aj rozdielne druhy podláh. Philips PowerPro Aqua je vždy poruke na upratovanie každodenného neporiadku.


Bez káblov
Philips PowerPro Aqua nemá žiadny kábel do siete, pretože funguje na silnú batériu. Rovnako za sebou nemusíte vláčiť zbytok vysávača, pretože ho jednoducho máte celý v rukách. Pri jeho konštrukcii sa samozrejme myslelo na to, že bude využívaný aj útlejšími dámami, takže má nízku hmotnosť a manipuluje sa s ním jednoducho. Dostanete sa tak na ťažko dostupné miesta bez veľkej námahy, pričom batéria vydrží 40 minút prevádzky.

Ak by ste si Philips PowerPro Aqua chceli vyskúšať, máte jedinečnú možnosť – u vybraných predajcov prebieha do 31.7. akcia záruky vrátenia peňazí do 45 dní!

Viac na www.philips.sk.

Platená reklama


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac