Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!

Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!
Na tom, že máte svoje obľúbené farebné odtiene lakov a kupujete si ich stále dookola, nie je nič zlé. Niekedy však neuškodí svoj repertoár trochu oživiť. Každý nový rok prináša favoritov v oblasti lakových trendov, 2019 nie je výnimkou. Skúste sa nechať inšpirovať, a možno medzi nimi nájdete svoju novú srdcovku. V našej galérii pod článkom nájdete prierez toho, čo bude v novom roku fičať...

Neutrálny pásik
Nenápadné farebné odtiene budú vždy IN. Líšia sa iba malinkou odchýlkou v neutrálnej farbe. Rok 2019 v tomto smere prináša veľmi zaujímavý výjav v podobe jemného odtieňu laku, napríklad v marhuľovej farbe a diagonálneho pásika cez každý necht, kde nie je žiaden lak. Vyzerá to veľmi zaujímavo a inak nenápadný odtieň to krásne oživí.

TOP 11 účesov, ktoré muži na ženách neznášajú: Jeden z nich obľubuje aj Meghan Markle

Trblietky 90tych rokov
Pokiaľ máte rady módne trendy 90tych rokov, nastáva vaša doba. Jej žiarivosť, trblietavosť a lesk sa vracia. Všetky farebné odtiene obohatené o trblietky budú v tomto novom roku absolútne trendy.

Zvieracie motívy
Motívy srsti rôznych zvierat sa netýkajú iba oblečenia, obuvi, či kabeliek, ale tento rok aj nechtov. Nechajte si na biele nechty namaľovať dalmatínske alebo leopardie škvrny, zebrie, či tigrie pásiky. Čokoľvek iné, typické pre zvieratá, teraz môže byť i vašich nechtoch.

Knechtová nebola vždy taká kočka: Pozrite, ako ju úpravy zmenili na nepoznanie

Nápadité kamienky
Kamienky od výmyslu sveta na nechtoch tu už boli. Teraz sú však použité v ešte nápaditejšej až drzejšej verzii. Môžu sa zdať na prvý pohľad nevkusné, neskôr si ich ale určite zamilujete.

Vkusné šmuhy
Ak jednoduchý šedý lak na dvoch prstoch spestríte rozmazaním bielej a čiernej, ako keby ste napodobňovali mramorový look, budete mega trendy. Môžete to previesť aj v iných odtieňoch, dajte si však pozor, aby ste sa vždy držali základnej farby a neurobili si z toho cirkusový vzor zmiešaním nevhodných farieb.

Sme z nej totálne namäkko: TOTO je najkrajšia tehuľka roku 2018

Slizká zelená
Už tu raz bola pár rokov dozadu, v 2019 je tu opäť. Momentálne v podobe francúzskej manikúry, kde špičky nechtov natriete práve slizkou zelenou. Áno, presne tou zelenou, ktorú ste v regáloch obchodov roky úspešne ignorovali. A tomu je teraz koniec.

Nalepené textúry
Boli, sú a zrejme ešte dlho budú favoritom mnohých dievčat a žien. Niektoré skrátka potrebujú mať aspoň jeden necht trblietkový, kamienkový, nálepkový, jednoducho iný a pokiaľ možno čo najnápadnejší. Tak smelo von s tou fantáziou a realizujte sa aj v tomto roku. Budete stále IN.

Ešte šťastie, že zmenili účes: 12 krások, ktorým typický look nesvedčí

Nezabudnite ani na našu galériu pod článkom, kde nájdete kompletný zoznam nechtových trendov, ktoré budú v roku 2019 najmodernejšie.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Shutterstock, Instagram.com/paintboxnails

 


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!+21Nechtové trendy, z ktorých sa vám zatočí hlava: Poznáme HOT tipy roku 2019!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac