Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle!

Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle!
Nie každý dostane od Instagramu feed „najmladší človek, ktorý navštívil každú krajinu sveta". Mladej 21-ročnej Američanke Lexie Alford sa to však podarilo. Nedávno, 2. júna zverejnila na svojom Insta profile fotografiu, ktorou oficiálne vyhlásila, že navštívila celý svet. Jej poslednou destináciou bola Severná Kórea. V našej galérii pod článkom nájdete viacero nádherných fotografií z jej výletov. Kam by ste si vyrazili vy?

Už ste si vybrali? Znamenie vám prezradí, kam vyraziť v lete na dovolenku

„Znie to smiešne, ale viac ľudí bolo vo vesmíre, ako v každej krajine sveta," hovorí mladá cestovateľka. „Dokázalo to približne 150 ľudí a z toho menej ako 10 žien." Všetci ju tlačili, aby doštudovala, no ona sa odvážne postavila proti želaniam ostatných a rozhodla sa ísť vlastnou cestovateľskou cestou. Okrem toho, že na svojom blogu uverejňuje zážitky z ciest, jej instagram je plný nádherných fotografií, vďaka ktorým má už 200tisíc followerov. A predstavte si, neváhala navštíviť ani mesto Pripiať na Ukrajine, len niekoľko kilometrov od jadrovej elektrárne Černobyľ. Pri výbuchu v roku 1986 sa do ovzdušia uvoľnila radiácia, a preto sa ani dnes návšteva tejto oblasti neodporúča.

Je to fakt nutné? TAKTO riskujú život kvôli hlúpej selfie

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero zaujímavých fotografií Lexie Alford, ktorá precestovala celý svet.

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/lexielimitless


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle! Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle! Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle! +26Neskutočné! Má len 21 rokov, pochodila celý svet a podržte sa... Bola aj v Černobyle!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac