Nestarnúci look v podaní Meghan: Neuveríte, čo sa za ním skrýva

Nestarnúci look v podaní Meghan: Neuveríte, čo sa za ním skrýva
Má 36 rokov, no vyzerá oveľa mladšie. Ako je to možné? Tvár je prvá vec, na ktorú sa pri pohľade na vás každý upriami, a preto je nevyhnutné sa starať o to, aby ste si za každých okolností udržali pevné a neochabnuté líca. Vojvodkyňa zo Sussexu, Meghan Markle má na to jedinečný trik...

Z krásnej ženy obluda, ale... Poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo

Samozrejme, že môže byť na jednej strane vďačná aj genetike, no nespolieha sa len na ňu a tajomstvo jej krásnej tváre sa skrýva aj v istej nekonvenčnej metóde. Ak vám napadol zdravý životný štýl, ktorý vedie, alebo minimálny mejkap, ktorý používa, tak určite, ale nie je to len o tom. „Pravidelne sa venujem cvičeniu tváre podľa Nicholy Joss. Moja čeľusť i oblasť lícnych kostí je vďaka tomu dostatočne pevná," tvrdí Meghan. Nečudo, že na vizážistku Joss sa obracajú všetky hollywoodske herečky práve v období odovzdávania ocenení. Každá chce vyzerať TOP.

Nuž, celulitída a bruško sa nemilosrdne ukazujú: Slávna herečka sa obliekla do plaviek a...

Ide vlastne o prirodzený lifting tváre, ktorý je založený na jej lymfatickej masáži zvnútra až von. Keď svaly neuvoľníte, zadržiavajú toxíny, a to sa následne nie práve najlepšie odrazí na vašej tvári. Bude totiž prekrvená a ovisnutá. Cvičenie tváre môže váš look zlepšiť už v priebehu 20 týždňov. Tak neváhajte a inšpirujte sa krásnou Meghan Markle.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages

 


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac