Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)

Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)
Šaty robia človeka a takisto aj mejkap a vlasy. Dôkazom, proti ktorému sa nedá namietať, je premena jednej mladej slečny. Dvadsiatnička Mel je v bežnom živote punkerka - celou svojou dušou a tiež vzhľadom. Nosí tmavé farby, roztrhané oblečenie, kovové doplnky, ružové vlasy vo forme tzv. číra a k tomu množstvo piercingov. Aký je výsledok? Taký, že nad ňou ľudia krútia hlavami.

Netradičný zjav tejto Liverpoolčanky niektorých ľudí desí a sama si to uvedomuje. Na názore iných jej podľa vlastných slov nezáleží, no napriek tomu podstúpila zaujímavý experiment. V šou nazvanej Snog, Marry, Avoid (Flirt, Svadba, Vyhnúť sa) sa nechala navonok kompletne premeniť a rozdiel je doslova neuveriteľný.

Pozrite si video pod článkom a uvidíte, čo spravia šaty, mejkap a bežná forma vlasov na žene, ktorá je inak veľmi výstredná. Mel svoju premenu zhodnotila ako nepohodlnú a dodala, že si pripadá ako svoja mama. Čo vravíte vy? My by sme ju v týchto dvoch rôznych podobách ani len nespoznali... 

Autor: Angie


Galéria

Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)+3Neuveriteľná premena: Je to vôbec tá istá žena? (VIDEO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac