Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!

Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!
Ak patríte medzi krásky, ktoré pravidelne používajú mejkap, určite ste už stihli odhaliť viacero jeho výhod, ktoré z vás dokážu urobiť úplne iného človeka. Stačí sa pozrieť na herečku Elsu Hosk, známu najmä z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Bez mejkapu je úplne iná, ako keď zvýrazní svoju tvár pomocou líčidiel. Pozrite na ten rozdiel! V našej galérii pod článkom nájdete viacero fotografii krásnej Elsy bez mejkapu i s mejkapom...

Wow, vylepšila účes jesene: TOTO bude chcieť každá!

Vzhľad známej herečky je vskutku jedinečný. Dalo by sa povedať, že vyzerá viac ako bábika, než reálna ľudská bytosť. Keď nie je nalíčená, možno by ste ju na ulici ani nespoznali. Akonáhle si zvýrazní oči linkami a jemným tieňom, stáva sa z nej neprehliadnuteľná kráska. A pritom, nepotrebuje na to príliš výrazné a pestré odtiene či hrubé orámovanie očí. Elsa Hosk je jednou zo žien, ktoré si musia dávať pozor na množstvo použitého mejkapu, aby zbytočne nepotlačila svoju jemnosť.

Nechápe vás kaderníčka? Vieme presne, čo jej povedať!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom a inšpirujte sa štýlom líčenia Elsy Hosk. Ako sa vám páči?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Instagram/Profimedia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!+12Neuveriteľné, čo ten mejkap dokáže: Herečka Elsa Hosk má vďaka nemu dve tváre!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac