Nevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníka

Nevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníka
Vernosť nie je závislá len na tom, ako vás partner miluje. Podpisuje sa na nej aj istá miera spokojnosti so vzťahom. Každý človek má v tejto oblasti rozdielnu mieru tolerancie, no existuje jedna vec, ktorá aj verného človeka privedie k nevere. Zaujímavosťou je, že o nej rozhoduje znamenie. Čo sa musí stať, aby partner podviedol? V našej galérii nájdete podnet pre každé jedno znamenie...

Baran
Je vysadený na vášeň. Nie, skutočne nebude s človekom, s ktorým sa bude nudiť v posteli, v živote, za stolom aj na výlete. Baran jednoducho potrebuje vo vzťahu neustále pozitívne vzrušenie a nehovoríme len o tom erotickom. Ak nenachádza impulzy, novinky, zážitky, pôjde ich nájsť inam.

Znamenie vás prezradí: Vlastnosť, ktorú na vás každý miluje

Býk
Je to výsostne verné znamenie, ktoré vsadí všetko na kartu lásky. No, aj Býk má svoje limity a toto znamenie zvykne zahnúť v prípade, ak má pocit, že lásku dáva, ale ostáva neopätovaná. Prípadne o ňu a jej prejavy partner až tak nestojí a Býk sa tým pádom cíti zanedbávaný. Vtedy dokáže svoje city presmerovať inam.

Aký typ "bývalky" ste podľa znamenia? Poznáme vaše slabé stránky

Blíženci
Nie sú zlí, len príliš často menia nálady, smerovanie, záujmy a nebaví ich sledovať s partnerom doma seriály. Svoje túžby často podriadi náladám. Ak partner nedokáže reflektovať na zmeny, tak si Blíženec často vyberie za spoločníkov ľudí podľa aktuálnej potreby a naladenia.

Znamenia, ktoré ľudí neskutočne desia: Patríte medzi ne?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie znamenia zverokruhu a vždy jednu vec, ktorá sa pre nich môže stať podnetom na to, aby vám zahli.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Nevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníkaNevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníkaNevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníka+6Nevadí, že je slušák: Znamenie odhalí, čo aj z verného partnera spraví záletníka
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac