TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)

TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)
Prešli si poriadnymi zmenami, čo však neznamená, že na každej z nich sa to prejavilo pozitívne. Z niektorých škaredých káčatiek sa stali nádherné krásky, no iné poznačil pribúdajúci vek i starosti. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky premeny známych slovenských moderátoriek. Ktorá sa vám najviac páči?

TAKTO si prerobili Vrbovskí svoje hniezdočko lásky: EXKLUZÍVNE zábery priamo z domu, tu si užívajú luxus!

Nevinné dievčatko v šatičkách a s blond vlasmi. Presne taká bola v minulosti moderátorka Marianna Ďurianová, z ktorej je dnes oveľa väčšia sexica. V priebehu rokov vystriedala niekoľko mužských náručí a treba podotknúť, že ani raz to nebolo z jej strany nezištné. Napriek opakovanej nešťastnej láske si však dokázala udržať svoju ženskosť i krásu.

Ďalšie tehotenstvo v slovenskom šoubiznise! Ktorá herečka a speváčka je druhýkrát tehotná?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie slovenské moderátorky a ich premeny v priebehu rokov. Ktorá sa najviac zmenila?

Autor: Alex
Zdroj foto: archív, Instagram


Super TEST! Aký typ oblečenia sa k vám najviac hodí? Možno budete prekvapená!
Otestuj sa

Galéria

TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)+36TIETO premeny slovenských moderátoriek vás šokujú! Aj Adela sa rapídne zmenila... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac