Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky

Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky
Prešli si poriadnymi zmenami, čo však neznamená, že na každej z nich sa to prejavilo pozitívne. Z niektorých škaredých káčatiek sa stali nádherné krásky, no iné poznačil pribúdajúci vek i starosti. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky premeny známych slovenských moderátoriek. Ktorá sa vám najviac páči?

Majú slabosť na vplyvných mužov: TOTO sú vraj najznámejšie slovenské zlatokopky

Nevinné dievčatko v šatičkách a s blond vlasmi. Presne taká bola v minulosti moderátorka Marianna Ďurianová, z ktorej je dnes oveľa väčšia sexica. V priebehu rokov vystriedala niekoľko mužských náručí a treba podotknúť, že ani raz to nebolo z jej strany nezištné. Napriek opakovanej nešťastnej láske si však dokázala udržať svoju ženskosť i krásu aj v 41 rokoch.

Už na nich každý zabudol: Pamätáte si, ako kedysi vyzerali "oprášené" celebrity z Farmy?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie slovenské moderátorky a ich premeny v priebehu rokov. Ktorá sa najviac zmenila?

Autor: Cindy
Zdroj foto: Pluska.sk


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky +36Neveríme vlastným očiam! TAKTO sa zmenili najznámejšie slovenské moderátorky
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac