Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)

Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)
Od momentu, kedy spojili svoje cesty úspešný slovenský raper Rytmus a moderátorka módnej stanice Fashion TV Jasmina Alagič, pre bulvárne plátky sa stali témou číslo jeden. Prekypujú láskou od prvého okamihu, čo sa dali dokopy. A čo táto fotka? V našej galérii pod článkom nájdete záber, ktorý prekvapil nejedného fanúšika rapera.

FOTO: Kedysi známe bacuľky, dnes sa pýšia dokonalou postavouZrejme nikto by si nedovolil pochybovať o tom, že malý Sanel nie je skutočne syn Patrika Vrbovského. Veď predsa jeho rodičia prekypujú láskou už od prvého momentu, čo sa dali dokopy. Takže Rytmus sa otázkou otcovstva zaoberať jednoznačne nemusí.

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?

Dokonca prišiel aj s vtipným dôkazom. Na svojom Instagrame zverejnil fotografiu, ktorá hovorí za všetko. Totižto zverejnil výrezy z dvoch fotiek, svojej a malého Sanela. S komentárom "Bengora nezaprieš" porovnal svoju typickú črtu, teda hlbokú vrásku medzi očami, so synom.

Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?

Viete čo? Je to ako cez kopirák, čo si všimli aj samotní fanúšikovia rapera. Ale predsa, malý Sanel sa ešte len vyvíja, nakoniec možno bude krásny po mame, ale možno bude skutočne malý "Bengoro".

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nielen spomínaný záber Patrika, ale aj iné zaujímavé zábery Vrbovských.

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív
Galéria

Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)+14Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! (FOTO VNÚTRI)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac