Neviete, ako máte hovoriť s partnerom o svojich sexuálnych snoch? Skúste to TAKTO!

Neviete, ako máte hovoriť s partnerom o svojich sexuálnych snoch? Skúste to TAKTO!
Nič nie je horšie, ako sa celý život milovať podľa predstáv niekoho iného. Vlastne je. Ak ste vlastnému partnerovi ani nepovedali, akoby ste to chceli. Medzi partnermi vo vzťahu môže fungovať všeličo, ale telepatia málokedy. Preto ak túžite po sexuálnom šťastí, neostáva vám nič iné ako o tom, čo chcete skúsiť, začať hovoriť.

Muži prezradili, čo sa im páči, keď má partnerka „tam dole"! Viete, čomu sa radšej vyhnúť?


Každý o niečom sníva

Hovoriť o sexuálnych túžbach je úplne iná kategória rozhovoru, ako keď diskutujete, čo si uvaríte na nedeľný obed. Tieto rozhovory však netreba podceniť, pretože aj sexuálne šťastie je základom dobrého vzťahu. Nielen plný žalúdok. Sexuálna terapeutka Janet Brito tvrdí, že sa netreba tváriť, že sexuálny sny a predstavy nemáte. Pretože ich ma každý. Ako vy, tak aj váš partner. A platí, že ak o nich neviete, neznamená to, že neexistujú.

TOTO sú tipy na skvelý sex počas celého roka! Budete si ho užívať, ako NIKDY predtým...

Od všeobecného ku konkrétnemu
Prvé milovanie je zoznamovaním. Spoznávate sa a skutočne ide o akýsi základ milostného života, ktorý je pre každého príjemný a naplňujúci. Avšak časom sa môže stať, že jeden z partnerov začne do intímneho života zavádzať svoje predstavy a nebudú práve totožné s vašimi. Alebo ešte horšie, naveky uviaznete v štandarde a k slovu sa nedostanú sny ani jedného z vás. Po roku intímneho života by ste sa už nemali hanbiť hovoriť pred sebou otvorene.


TOTO je 12 exkluzívnych tipov do postele: Prekvapíte nimi KAŽDÉHO chlapa!


Hovorte pozitívne

Pri milovaní platí, že ide o sféru, ktorou môžete človeku ľahko ublížiť. Preto je rozhodne na mieste citlivejší. Ak chcete niečo skúsiť, nikdy nepoužívajte slová, že partner niečo neurobil a iní to robia. Naopak, skúste to formou inšpirácie. Pokojne začnite tým, že ste videli, počuli, známa zažila a možno by to nebolo zlé vyskúšať. Tento postup je vhodný aj vtedy, ak máte problém vyjadriť otvorene, že sa istou praktikou už roky zaoberáte a dlho vás láka.

Neberte veci ako zlé
Janet Brito pripomína, že sexuálny sny nie sú zlé ani necudné a preto o nich netreba ani hovoriť s hanbou. Môžete naznačiť partnerovi, že by ste sa možno mohli hrať aj inak ako doteraz. A zároveň je skvelé, ak svoje erotické fantázie kompenzujete aj otázkou na tie jeho. Takýmto spôsobom môžete spoločne objavovať zákutia intimity, ktoré by pred vami ostali skryté, čo by bola nesmierna škoda.

Erotická poviedka: Rozdali sme si to v tmavej uličke

Vždy je cesta
Pre niekoho isté praktiky zaváňajú atraktivitou, pre iného nie. V tomto prípade je potrebné spraviť kompromisy ako za stolom pri spoločnom obede. Nebudete si predsa variť veci, ktoré jednému z vás nechutia. Môžete ich ochutnať a nechať bokom. Rozhodne však pomocou otvoreného rozhovoru a objavovania nájdete mnoho spoločných snov, ktoré si môžete plniť aj každú noc. Len sa netreba báť o nich prehovoriť.

Ak chcete pevný a dlhotrvajúci vzťah, musíte vy a váš partner robiť nasledujúce...


Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac