Neviete, čo naňho zaberá? Zbaľte ho aj bez slov!

Neviete, čo naňho zaberá? Zbaľte ho aj bez slov!
Pri stretnutí s mužmi, milé dámy, často zabúdate na jednu maličkosť, na neverbálny element komunikácie. Ľudská komunikácia nie je len o slovách. Pri flirtovaní sú oveľa dôležitejšie gestá, výraz tváre či mikropohyby tela. Nechajte sa preto inšpirovať nápadmi, ktoré pri zvádzaní zaberajú oveľa rýchlejšie ako tá najkultivovanejšia konverzácia.

Žiadne pálenie mostov: 10 celebritných párov, ktoré sa kamošia aj po rozchode

Pracujte s pohľadmi
Stretnutie pohľadu očí býva účinnou zbraňou pri prvom kontakte medzi mužom a ženou. Či už ide o krátke mrknutie, nenápadný pohľad cez rameno alebo intenzívny pohľad do očí. Účinný je i opakovaný pohľad do očí, odvrátenie pohľadu či jeho sklopenie. Rovnako vyzývavý je kĺzavý pohľad po celej tvári - do očí, na pery, znova do očí, a tak ďalej. Preto experimentujte s pohľadom, ktorý je omnoho výrečnejší než samotné slová.

Na nohách si dajte záležať
Ženské nohy patria medzi najsledovanejšie časti tela, ktoré mužov silne vzrušujú. Preto sa nebojte a nehanbite sa používať nohy k dokonalému zvádzaniu. Také prehodenie nohy cez nohu, navyše, ak máte oblečené šaty alebo sukňu, to je absolútna topka. Nesmierne sexi pôsobí aj dotyk prstami vlastného členka a jemné potiahnutie prstov po lýtku. Vzrušujúcou časťou nôh je ženské koleno, ktoré nasmerujte k mužovi, o ktorého máte záujem. Ak k flirtovaniu pripojíte aj zadok a jeho hompáľavý pohyb, muži vám budú ležať pri nohách.

Neviete dosiahnuť, aby vaša láska rástla? Poradíme vám, ako na to!

Vlasy sú erotickým symbolom č.1
Taliani vravia, že krása ženy tkvie v jej vlasoch. Prehrabnutie vlasov, odsunutie neposedných pramienkov z čela, upravovanie účesu, ktoré sprevádza jemné pohodenie hlavou nabok, hranie sa s končekmi vlasov, to všetko sú signály, ktorými zaujmete každého chlapa. Dobrou fintou je aj pohyb, ktorým si uvoľníte ledabolo urobený drdol a rozpustíte si vlasy priamo pred jeho zrakom.


Nepovedali by ste, čím zaujmete najviac!

Možno by ste to nikdy nepovedali, ale výskumy jednoznačne potvrdili, že odhalená kľúčna kosť patrí medzi najerotickejšie miesta na ženskom tele. Psychológovia potvrdili, že keď odkryjete pred mužom túto zraniteľnú časť svojho tela, podvedome mu odovzdávate informáciu, že sa k vám môže priblížiť. Muži boli a sú vždy „lovci", a preto táto odhalená časť tela je pre nich výzvou k „uhryznutiu".

Láska môže byť aj skrytá: 5 signálov, že sa chlapovi tajne páčite

Troška ledabolej nahoty
Na prvý pohľad náhoda, no vy viete, že ide o rafinovaný trik. Skĺzol vám svetrík „neplánovane" z ramena, ktoré zostalo odhalené? Zdvihli ste ruky hore spôsobom, že ste odhalili kúsok vášho bruška? Povytiahla sa vám sukňa o päť centimetrov vyššie ako ste mali v „pláne?" To všetko sú tie najrafinovanejšie nechcené pohyby, ktoré mužov privádzajú do šialenstva.

Letmý dotyk je základom úspechu
Nenápadný dotyk je vynikajúci test, či má vaše zvádzanie efekt. Dotknite sa letmo počas rozhovoru jeho prstov. Nahnite sa k nemu počas prechádzky a dotknite sa navzájom ramenami. Dajte mu dole z trička mušku, ktorú tam akože mal. Sedíte vedľa seba? Skúste sa dotknúť kolenami alebo inou časťou nôh. Ak čakal len na to, za pár okamihov získate odpoveď na to, či vaše flirtujúce stratégie fungujú.

Erotická poviedka: Priblížil sa ku mne a strhol mi čipkované nohavičky

Nezabúdajte na úsmev
Už Marilyn Monroe povedala, že smiech je najkrajší make-up, aký žena môže mať. Ženský úsmev s pootvorenými perami je tou najúžasnejšou odpoveďou, ktorú muž môže dostať, ak sa snaží ženu zaujať. Smiechom získate oveľa viac ako stovkami slov. Zároveň, ak mierne pootvoríte pery alebo si jazykom jemne prejdete po hornej pere, vysielate mužom signál, že nie ste nedostupná, ale pripravená na veselú hru zvádzania. Ešte dráždivejšie pôsobí, ak si jemne hryzkáte spodnú peru. Vyskúšajte to, neoľutujete!

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac