Neviete flirtovať? TÝCHTO 5 krokov vám zaručene pomôže!

Neviete flirtovať? TÝCHTO 5 krokov vám zaručene pomôže!
Flirtovanie je umenie, ktoré niektoré ženy ovládajú, a iné. Dobrou správou je, že sa dá naučiť. Dôležité je ale porozumieť tomu, ako muž rozmýšľa. Vtedy sa stáva flirtovanie zbraňou, s ktorou vyhráte každý súboj.

Chcete lepší sex? Usporiadajte si spálňu podľa Feng Shui

Popracujte na jeho egu, nezabudnite na komplimenty
Prvým pravidlom, ktoré uľahčuje flirtovanie, je vedieť, že muži milujú komplimenty, ktoré sú stavebným kameňom úspešného flirtu. Keď sa vám na ňom niečom páči, určite mu zložte kompliment. Ocení, že ste si na ňom všimli niečo pekné, a najmä, bude túžiť po tom, aby s vami flirtoval aj on. Keď mu dáte najavo, že sa vám páči jeho zdvorilosť, bude sa snažiť potešiť vás ešte viac. A tak bude ešte milší a bude ešte viac flirtovať, aby získal vašu pozornosť. S lichôtkami to však nepreháňajte, aby boli uveriteľné.

Oči sú vstupnou bránou
Jedným z tajomstiev flirtovania s mužom je správať sa tak, ako by ste boli zamilované. Nemusíte ho však naozaj milovať, stačí, keď budete nadšená z toho, že ste s ním, budete spontánna a otvorená. Pozerajte mu počas konverzácie hlboko do očí a usmievajte sa. Tento trik je taký odzbrojujúci, že ho to rozhodne dostane do kolien.

Rozpáľte sa! Top 5 najlepších erotických scén vo filme

Poďakujte mu za kompliment
Komplimenty nielen rozdávajte, ale ich aj prijímajte. Neprechádzajte mlčaním, keď vás pochváli a povie na vašu adresu niečo pozitívne. Poďakujte sa za kompliment a povedzte, že vám robí radosť, že si to alebo ono na vás všimol. Ukážte mu svoje zdravé sebavedomie, ktoré je pre mužov nesmierne príťažlivé.

Experimentujte s dotykom
Toto je jeden z najlepších spôsobov ako prinútiť muža, aby po vás túžil a chcel s vami flirtovať. Nedovoľte, aby sa vás muž dotýkal ako prvý. Buďte asertívna a nastavte jasné hranice. Ale ak to urobíte vy, niet nad vzrušujúcejšie gesto, ktorým môžete muža opantať. Keď sa žena dotkne muža, či už na ruke alebo ramene, muž sa viac otvorí a cíti sa so ženou omnoho pohodlnejšie a je ochotný flirtovať.

Nahraďte relax sexom! 5 dôvodov, prečo si užívať poobede

Hľadajte témy na rozhovor
Sedíte sama pri barovom pulte a vedľa vás sa posadil fešáčik, ktorý je vám sympatický? Skúste nahodiť udičku. Natočte sa k nemu a povedzte, že tu miešajú skvelé koktejly. Opýtajte sa ho, či už nejaký vyskúšal. Ak sa prihovorí a skočí na vašu tému, rybička zabrala. Pokúste sa rozvíjať debatu, ale dajte si pozor, aby ste prirýchlo neprešli na citlivé témy ako sú budúcnosť, minulosť, deti či svadba. Veľa šťastia pri flirtovaní!

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock

 


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac